Detektiv Harry Ambrose vyšetřuje ošklivou autonehodu, od které se začne odvíjet jeden z nejsložitějších a nejnebezpečnějších případů jeho kariéry. (Netflix)

misbos

Adrenalin Junkies Nebývají Velcí Myslitelé - aneb - třetí řada pohlédla do propasti... a posrala se z toho. Svatá prostoto, takhle to dojebat, koukat se na to nedalo. Z guláše, ve kterým je Nietzsche, Aghora, Iniciační rituály, proklété básnictví, a hlavně scénáristická lenost, Vám jinak než blbě ani bejt nemůže. Pullman mluví s "hrdinou", ten pak jde a něco vyvede, pak s ním Pullman zase mluví o tom samým hovně (protože ústřední myšlenka nám jaksi chybí, že?), pak ten cápek zas něco vyvede, pak spolu zase kecaj, pak zas něco vyvede, pak... ad nauseam. Hanba blit. Jedna za kameru. Kdyby to viděl Fridrich, hrábne mu mnohem víc. Poznámka pod čarou: Když Vás Vaše drahá diverzitní polovička nejdřív podvede, a pak Vám pár dnů před porodem vomlátí vo hubu Vaše "bílý privilegium", musí Vám bejt jasný, že jste někde udělal chybu.... ()

ER

Tentokrát tvůrci zvolili o něco odlišný příatup k vyšetřování vraždy a zabrousili více do temných vod traumatu. Na jedné straně tak třetí série ztratila něco z přítažlivosti předchozích sérií,ale na té druhé některé scény jsou hodně mrazivé a mohly by "vyučovat" v rámci žánru thriller. ()

Monggol

Kecy, kecy, žvásty a kidy, to je celá táto séria. Dvaja vypatlanci nevedia čo so sebou a tak zostane už len jeden vypatlanec.  A tie rádoby-filozofické táraniny pre patetických postpubescentov, to sa nedalo ani počúvať. Väčšina postáv sa správala dementne, a to malo byť akože záhadné, ale nebolo. Ako to už niekto spomínal, Jamie je taký Joker pre buzny. ()

Najt

Na kvality předchozích řad to nemá, stále to je ale u mě na ty 4*. Mě to bavilo. A i když se tato řada ubírá trosku jiným směrem, stále si drží látku, alespoň co se herectví a příběhu týče. ()

iz67

Neskutecny kvalitativní sešup proti oběma prvním seriim. Tahle serie by se mohla jmenovat: "Jak Harry Ambrosovi konecne jeblo." (protoze po tech 2 dobrych seriich to tak muselo byt). Nebo jeste lepe: "Kdo se maže s hovnem, tak ten je od hovna." Je to nudný, Harry se chova jako idiot, a pak je tam jeste jeden takovej. Zadna psychologie, jen blabol! ()

Arkagas1989

Rozeberu tady zatím jen třetí sérii tohoto skvostu, která se jmenuje Jamie, protože jsem dlouho neviděla nic, co by mi tak vlezlo pod kůži. Jamie je profesor na střední škole, obyčejný chlap, který má ženu a syna na cestě. Jednoho dne se u něj ale objeví kamarád z vysoké, kterého rozhodně nečekal a po nepodařené společné večeři při autonehodě kamarád umírá. My sledujeme celou dobu halucinace Jamieho, kdy se mu jeho kamarád zjevuje a vraždí jeho okolí. Proč se dozvídáme postupně s každým dílem. Tahle série je psychologickou hrou, ve které má hlavní slovo Nietzsche a jeho nadčlověk - Übermensch. Postupně se dostáváme na kloub podivnému chování Jamieho a jeho myšlenkám, ale zároveň pozorujeme příběh detektiva, který ho sleduje, ale stává se i jeho přítelem. Skvělé herecké obsazení tomuhle počinu dává už jen plusové body nahoru. V hlavních rolích známý Bill Pulmann, Matt Bomer a Jessica Hecht. V neposlední řadě je zde zmínka i o Jungovi . ()

Hemlock

Jestliže první řada byla excelentní, druhá průměrná, tak třetí je zklamáním. Atmosféru podkopává zbytečné filozofické tlachání, hlavní zlosyn se celou dobu tváří, jako by měl v řiti klín a do této doby sympatický detektiv se vinou housera v každém záběru motá jako by měl křivici. Slabé dvě hvězdice a smutných 30%. ()

iN

Zklamání. Velké zklamání po perfektní první sérii a trošku pokulhávající dvojce. Trojka je doširoka rozpatlávané nic - a opravdu to zachraňuje jen Bill Pullman, ačkoli i ten kvůli scénáři mi byl už ke konci dost protivný. ()

muti

Môže to byť trochu na hrane ale moje obavy z nízkeho hodnotenia sa nepotvrdili. Obával som sa prílišného woke alebo iných in your face, ale napokon len otrli diváci už videli všetko a tak ostali riadne sklamaní. Nuž, nie každý príbeh končí nejakým ultra twistom. Samozrejme, celá práca a postupy polície súboru miestami fakt pritiahnuté za vlasy a je to aj trošku roztiahnuté. ()

MadyDollar

Třetí série je o poznání méně tajemná než první nebo druhá, člověk si klade méně otázek a není ničím tak překvapen. Naopak je ale mnohem temnější, což mi u první - téměř dokonalé - série chybělo a právě to byl jeden z hlavních aspektů, co mě na ní tak uchvátilo. Spíš než na tajemství to tvůrci uhráli na emoce, hloubku a dilema bez zjevného východiska, což si mou pozornost udrželo možná i víc. Korunu tomu nasadil ještě perfektní Matt Bomer. Trošku mě zarazilo tak nízké hodnocení, za mě nejlepší série. ()

BarVo

Odtrpela som to do konca čakajúc na /aspoň/ slušný záver. Nekonečných 8 dielov fňukania, jalového filozofovania, kvázi nihilizmu, nelogického konania oboch hlavných postáv a čakania na priznanie /asi základ dobrej kriminálky/ veľmi nedôstojne nenadväzuje na výborné prvé dve série. Žmúrajúceho Billa Pullmana a jeho labilného kamaráta má človek plné zuby už po hodine, ďalej sa už len to znechutenie stupňuje a vyvrcholí najpríšernejším finále aké som kedy v krimi seriále videla. ()