Čarovný park

• Česko Kouzelný park (viac)

Vymýšľať atrakcie, aké svet ešte nevidel, je pre June a jej mamičku ta úplne najlepšia zábava. Vo svojej predstavivosti vysnívali čarovný park, v ktorom všetky tie dych berúce a fyzikálne zákony popierajúce atrakcie riadia hovoriace zvieratká s veľmi vyhranenou osobnosťou. Napríklad ochranku tu robí dikobraz, ktorý sa všetkého bojí a v strese nekontrolovane vystreľuje svoje pichliače, o údržbu sa starajú dva vtipné bobry a tak by sa dalo pokračovať ďalej. June však nie je len rojko, ale aj veľmi praktické dievča, ktorá skúša aspoň niektoré z tých fantastických modelov reálne postaviť z toho, čo má práve k dispozícii. Asi tušíte, že takéto pokusy nemôžu dopadnúť dobre a väčšina z nich končí totálnou demoláciou celého okolia. Po jednej takejto mimoriadnej deštrukcii June sľúbi, že už začne sekať dobrotu a bežné aj nevšedné starosti ju navyše pripravia aj o chuť vymýšľať výnimočné atrakcie. June prestane nakoniec aj snívať a fantazírovať. Jedného dňa ju však osud zavedie na opustené miesto, kde kedysi skutočne existoval zábavný park, aký si vysnívala. Dokáže June opäť prebudiť svoju fantáziu a zastaviť zánik tohto raja atrakcií? Tunajší hovoriaci zvierací personál na ňu dosť spolieha. Inú nádej totiž nemajú. (Cinemart SK)

megajalec

Príbeh o tom, že fantázii sa medze nekladú a mali by sme jej nechávať voľný priebeh a nikdy sa jej nevzdať. Vizuálne fajn, ale príbehovo je to slabota. ()

blondboss

Pestrofarebný animák plný milých zvieratiek, niekoľkých zábavných situácií a vizuálne zručne zrežírovaných animácií. Všetky tieto atribúty už ale v podstate má každý súčasný animák a tento nepriniesol nič nové originálne navyše. Stále je to len zábava pre ozaj malé deti a celkom nuda pre dospelákov. Takže za mňa iba taký jemný nadpriemer, ale v zásade nič prevratné. 55 % ()

stanyko

Otravny animak s nudnym dejom a s recyklovanymi charaktermi. Vsetko sme uz videli inde. A navyse vela akcnych sven bolo prilis rychle az zrychlene. Nie som si isty, ako na to mozu reagovat male deti a ci vobec chapu co v polsekundovej scene videli.. ()

LencaN

Tohle hodně zklamalo. Těšila jsem se na smršť barviček a dobrých vtípků. Ale bohužel jsem si z toho odnesla akorát tak splín na duši. Opravdu nevím, jestli tomu nepřispělo i to škaredé dušičkové počasí, ale Kouzelný park na mě působil hrozně negativně. Myšlenka toho, že holčičce onemocní maminka a ona se s tím musí po svém vyrovnat byla očividná od začátku. Vlastně to bylo až strašně okatě nalajnované. Chvílemi to působilo jako horor nebo nějaký katastrofický film, samé skákání, utíkání, borcení všeho kolem, strach a napětí. Toto nejsou atributy, které by si člověk měl spojit s animáčkem pro děti. Ne, tohle se nepovedlo. Ani ty postavičky nebyly nijak výrazné, aspoň kdyby ta June jako hlavní hrdinka byla nějak víc wow, aby se lépe pamatovala nebo ta zvířátka v parku, jedno fádnější než druhé a dohromady to taky neklapalo. Ani ty dialogy nepřinesly žádné pobavení. Považuji Kouzelný park za ztrátu času. ()

Ondak

Krásný animák pro menší děti plný barviček. Děj se odehrává v kouzelném parku stvořený malou holčičkou, který musí zachránit, protože na něj zapomněla z důvodu nemoci maminky. Prostý příběh bez nějaké dějové hloubky. Animace výborná a nejsou tam vyloženě hluchá místa. Povedené. ()

Tim007

Pěkný rodinný animák, který je po vstupu do zničeného parku možná až moc bláznivý. Celkový dobrý dojem ale převažuje, stejně jako hra na city, která ale funguje a z kina jsme odcházeli spokojeni. ()