The Cop Cam

Réžia:

Isaac Rodriguez

Scenár:

Isaac Rodriguez

Príslušník policajného zboru vykonáva obhliadku opusteného domu. Keď v dome nájde zakrvavenú plachtu a neznámu osobu, je mu jasné, že dom nie je ani zďaleka opustený. Celý záznam tejto akcie je zaznamenaný na kamere, ktorú má policajt so sebou. (Marceloo)

Marceloo

Príslušník policajného zboru vykonáva obhliadku opusteného domu, ale keď v dome nájde zakrvavenú plachtu a neznámu osobu, je mu jasné, že dom nie je ani zďaleka opustený. Celý záznam tejto akcie je zaznamenaný na kamere, ktorú má policajt so sebou. - Za tie dve minútky dokáže tento krátkometrážny horor vytvoriť dobrú atmosféru, Found Footage koncept má v tomto prípade opodstatnenie a nájdu sa aj nejaké lakačky, ktoré v tom polorozpadnutom dome zafungujú. Na vyššie hodnotenie tomu chýbajú masky a trochu viac strašenia. ()

SOLOM.

Krátký found footage s „policejní“ příchutí byl moc krátký na to, aby mě dokázal pořádně upoutat, ale musí se nechat, že ten konec byl docela podařený. Podařený, ale lekačka už dost provařená…Tahle dvouminutová jednohubka však jistě najde pár obdivovatelů a když už nic jiného, tak se Isaac Rodriguez skutečně snažil navodit alespoň trochu stísněnou atmosféru… ()

IvcaSammet

Další typický horor, kterých najdeme ve filmových archivech miliony. Parádně našlápnutou atmosféru pokazí naprosto neoriginální a předvídatelný závěr, který vlastně ani pořádně nevyděsí. ()

Sadova302b50

Nemůžu s hodnocením níže, protože zpočátku se situace vyvíjí docela zajímavě a snímek má zlváštní atmosféru. Konec však vůbec není strašidelný, spíše odbytý a film tak sráží do kolen. Dvě hvězdy z snahu. ()