V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snží preniknúť do vyššich poschodí soubyznysu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium  nevystúpi. (CinemArt SK)

balcazar

Extrémne silná stránka bol opäť soundtrack. Keď však nazvete animák Sing, je to vaša povinnosť. Príjemné na pozretie, postavy známe z jednotky fungujú, najmä pani Crawlyová ukázala, že priestor, ktorý dostala, si zaslúži a naozaj bavila. Čo však dvojke Spievaj neviem odpustiť, je slabý, až nepochopiteľne prvoplánový príbeh, s ktorým sa tvorcom akoby nechcelo hrať. Rovnako hodili do vody postavu Claya Callowaya. Žiadne bližšie vysvetlenie, príbeh a história postavy vyrozprávané len expresne rýchlo... Jednoducho tomu chýbala hra s detailami. Film zo mňa dostal emócie, to áno, ale kvôli vymenovaným nedostatkom nie som ochotný pridať piatu hviezdu. ()

Hellierer

Paradoxně jsem v tom cítil daleko více srdíčka než v případě jedničky. Je to divné, většinou to bývá naopak. Možná za to může trochu vkusnější výběr písní s nechybějící linkou přestárlého rockera. Ale má to spád, sympatické postavy, docela vtipnou zápletku a konec vyloženě polechtal. Ale jo, s tímhle si klidně dovedu představit i trojku. ()

FoxMulder

Jednička se mi líbila víc. Byla více nenucená, zábavnější a dokázala vyprodukovat více emocí. Tady je to všechno takové nijaké, nevtipné a relativně nezajímavé. Tohle všechno platí jen do začátku toho, na co se celý film čeká, a to bohužel doslova. Představení má opět grády, je plné fajn nápadů a konečně se dostaví i emoce. ()

kukkik

Takový obyčejný, velkolepý animák pro celou rodinu. Tradičně výborný výběr toho nejlepšího z popové hudby,  excelentní a opravdu nádherná počítačová animace na té nejvyšší úrovni, kterou současná technologie umožňuje a na kterou se opravdu hezky kouká. Navíc scénář je promyšlený, poměrně originální a dává smysl, což už dávno, bohužel, není samozřejmostí. Přemýšlel jsem nad třemi či čtyřmi hvězdami ale dnes je i takový "obyčejný" hezký animák, který zahřeje u srdce, pobaví a neurazí spíše raritou a nemám problém s tím, podívat se na něj někdy znovu. 4/5 ()

Maniik88

Ja myslím, že sa aj druhý diel podaril. Ostali nám staré dobré postavy a tie nové boli zaujímavé. Koala zase raz naklame všetkým okolo čo sa dá a nastrká sa kde ho nechcú, ale vďaka tomu majú vystúpiť v nejakej obrej show. Všetky postavy sa musia v niečom zlepšiť alebo prekonať svoj veľký strach z niečoho. To zliepanie programu a trénovanie občas trochu drhne a nudí, ale záverečná show je tak pecková, že to na tie 4* vytiahlo. A dcérenka moja bola spokojná a vysmiata a to je hlavné. ()

RAFT

A máme zde,pokračování uspěšného animáku .Co ktomu jenom dodat .Za prvé skvělé pokračování,možná mnohem lepší než první díl .Vše šlape od samého začátku .Druhé zpívej má skvělé písničky,show ,postavy. Animák nepřináší nic nového na co jsme už zvyklí z prvního dílu.Prostě vás chytí už od samého začátku a pro mě druhý díl lěpší sice trochu delší stopáž ale,nevadí .80% ()

Pepe_cz123

Zpívej 2 je skvělým nástupcem jedničky. I když jedničku mám raději skrz to budování příběhu a jak to celé vlastně začíná, tak dvojka mě dokázala zabavit. Ono když se to tak vezme dvojka vlastně nepřináší skoro nic nového, a servíruje nám vlastně to co bylo v jedničce akorát v bledě modrém. A i tak jsem byl nadšený, a splnilo to veskrze mé očekávání od pokračování. Ale kde vidím hlavní problém tak to je postava jménem Porcha. Mě ta postava tak strašně nebavila. Od prvního představení, až do třetí čtvrtiny filmu, mi ta postava lezla těžce na nervy. A někdy to scénaristicky nedrží moc pohromadě. Ale co mě hodně překvapilo, tak to je opět rozmanitost vybraných písniček, nápaditá vizualizace a skvělá stylizace s animací. Stylizace s animací jdou ruku v ruce a nádherně tak vytvářejí pestrobarevnou hudební jízdu. A záporák je skvělý. Jde z něj strach a je opravdu neústupný. Takže kdybych to měl shrnout: Zpívej 2 je dobrý animák. Ale i přes kreativní animaci s pestrobarevnou paletou barev, chytlavou hudbou a nádhernou stylizací, se tu najde pár nějakých problému ať už v scénáři či přímo v postavách. Ale i přesto dávám docela vysoké hodnocení 7/10, a doporučuju všem, co hledají nějakou rodinnou zábavu s dětmi. To určitě jak děti, tak dospělé zabaví. ()

papadoce

Maximálne príjemné prekvapenie len čo je pravda. Priznávam, že po pre mňa pomerne dosť nudnej jednotke prišiel absolútne svieži závan v podobe zábavnej a veľmi melodickej dvojky, s úžasnými postavami a dobrým príbehom. Začiatok ma síce nepresvedčil, ale od momentu “Hi, my name is” to už išlo ako po masle. Smial som sa a užíval si výborne vybrané piesne. A keď toto už poviem ja, čo kapelu TyTiež fakt nemusím, to už je čo povedať. Niekoľko postáv mi prirástlo k srdcu, žiadna nevadila, ale hviezdou je pre mňa jednoznačne Darius. Chcem také vlasy. Asi by som nikdy nepovedal, že je možné natočiť v animovanom formáte show o ktorej poviem, že je veľkolepá. Aj to sa tuna podarilo. Prevláda veľká spokojnosť, do budúcna nevylučujem, že zvýšim hodnotenie na strop, ale dnes zatiaľ dávam plnotučnú štvorečku. Výborné to bolo. ()

Grondal

Oci, oci a teraz ten o tom ako pár U2 pesničiek zachránilo celý film prosím! Kde bolo tam bolo, za siedmimi streamovacími službami a siedmimi firewallmi bol raz jeden film bez originálneho nápadu, s nefunkčným svetom, s neplatnými zákonitosťami fyziky a plochými charaktermi a v tomto sa nachádzalo za hrsť pesničiek U2. Tieto pesničky boli remaknuté, väčšinou to boli iba úryvky, ale napriek nepriazni zlovoľného scenáristu, dokázali povstať a utiahnuť celý film. Koniec príbehu, zaľahnúť a spať. Nie, nebolo to až také zlé, pre cieľovku to môže byť až výborné, keďže je tu naozaj kopa známych songov naprieč spektrom hudobných žánrov, ale vážne nemôže aj pesničkový animák dávať väčší zmysel? Vážne? ()

xzajox

Farebné, živé, s emóciami a energiou ako má byť. Nie som fan popu, ale tu sa tých štýlov mieša viac a dá sa tam niečo nájsť. Príbeh je možno jednoduchý a celé je to naivne detinské, ale je to predsa rozprávka, takže pre deti akurát. Aj humor je fajn, no stále ma na tom asi najviac bavili tie nápady a to, že je to také živé a pekne animované. Pozriem si to znova, tentokrát s deťmi ;) 83% - 4* ()

blondboss

Pokračovanie hudobného animáku dopadlo na výbornú. Skvelé piesne, zaujímavá dejová linka, neskutočné priehrštie roztomilých zvieratok a šialených nápadov a v neposlednom rade odviazaná atmosféra ako bejk. Animácie taktiež výnimočné. Jednoducho o triedu lepší diel ako ten prvý a toto je číro-číry produkt pre masového detského diváka, ktorý ho prosto musí potešiť. 75 % ()

Blazis34

Znovu mě bavily hlavně známé hity v podání animovaných postav. Dvojka byla o něco veselejší než jednička a nesla se v takovém příjemném duchu. Že vše hlavní hrdinové zvládnout, o tom nebylo pochyb. Animák pro celou rodinu se mi líbil a dávám mu 75%, čtyři hvězdy. ()

jemine

Kýč. Ale kýč, na který je vcelku radost pohledět, zahradní trpaslík, jehož není třeba tak zcela schovávat před návštěvami do houští. Neurážející animák, stylizovaný do pestré směsi neonových barev  vcelku organicky kombinované s  výtvarnou fádností prostoru Win10, odpočinkový film naplněný hudebními fláky všeho druhu a vypočítavě podsouvanými emocemi. Zpívej 2 není, a to ani zdaleka, nižádným uměleckým počinem, ale může být příjemnou, a možná i zdravější alternativou k večerní dvojité skotské před spaním. ()