Keď si budete chcieť prvýkrát zasexovať a ešte nie ste úplne dospelý, asi by ste to nemali vykričať do celého sveta a určite nie na internet. Nikdy totiž neviete, kto sa o tom dozvie a ako s touto informáciou naloží. Totálne odvážna komédia Blokoti môže v tomto smere pôsobiť ako ideálny odstrašujúci prípad. Zámer svojich detí odhalia ich rodičia, ktorí sa v dôsledku toho vydajú do boja, ktorého cieľom je jediné – zachovanie panenstva ich dcér za každú cenu. Že reagujú prehnane, sa ani nemôžeme čudovať. Mitchell (John Cena) ešte nepochopil, že jeho dcéra je skoro dospelá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak sa na svoje dievčatko až nezdravo fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) sa o svoju Sam nikdy moc nestaral a teraz by to chcel za každú cenu dobehnúť. O „sexuálnej dohode“, ktorá ich deti počas jedného večera zbaví stigmat panenstva, sa dozvedia z ich náhodne zachytenej komunikácie na internete. A pretože dcéry práve odišli na maturitný ples a oni sa im nemôžu dovolať a sex im rovno zakázať, vydajú sa za nimi do víru nočného malomesta, aby ich našli a povedali im, že majú ešte dosť času. Ak by na začiatku tejto púte tušili, čo ich čaká, možno by nakoniec aj zvládli nielen ten sex, ale možno aj to nejaké neplánované tehotenstvo. Cesta do pekla totiž môže byť dláždená nielen dobrými úmyslami, ale aj nepravdepodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitom, že je aj tak všetko zbytočné. (Cinemart SK)

Talina

Taková průměrná komedie. Ale ta Leslie Mann mi je už docela proti srsti, vždycky hraje takové otravné osoby, kterým bych dala kopačku do hlavy, fakt že jo... ()

departed

Dobrej nápad a relativně vtipný, avšak jen do doby, než začlo blití v limuzíně, strkání si trubičky do řiti, či nahý chození po baráku. Klasickej americkej fekální humor. Škoda, dospělé trio bylo totiž sympatický. ()

ANTYCHRYST

Neskutečně křečovité už od prvních minut..nucenej rádoby humor.. Jako vybrat takovou skvadru nesympatických herců..to je umění.. obzvláště to mladistvé osazenstvo..tvl..konkurz na luzry.. vtipných scén jako šafránu.. blici limuzína..a hadice s pivem v prdeli..to je trošku málo na komedii.. 25% hodně velký zklamání... ()

Blutarg

Strašná blbost. Fórky, kterým jsem se nesmál a řada z nich byla odporná. A všechny tři studentky měly obočí, jak Brežněv ... fuj ()

Shitonit

Lepší 3 hvězdičky, na čtyři to asi není, občas to zaškobrtne, ale..taky se v tomto dílku nacházejí tak suprácký okamžiky.. jako pít pivo zadkem.. No potěš prdel. Teda zadek. Abych to v rychlosti shrnul: Až na pár nepatrných chvilek, který mě skoro až přeslazeně sraly, jsem se bavil náááramně :-) ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Pubertální komedie s dospělýma, kteří to utáhli sami! John Cena...každá jeho scéna parádní a Ike Barinholtz ho dokonale doplňoval. Pití piva řití!!! :D ()

Domineus

Do kina som moc s veľkými očakávaniami nešiel a skôr som sa obával, že to bude sklamanie, no nakoniec z toho bola ľahko nadpriemerná komédia, síce s pomerne tradičnou tématikou, no zato plná hlášok a vtipných scén. Prvá polovica ale bola podľa mňa o niečo lepšia ako druhá a tiež mi postupom času začínalo liezť na nervy správanie Lisy. Účel komédie to ale splnilo a vtipov bolo naozaj poriadne veľa - 70%. ()

stephano

Jako překvapivě to docela jde. Problém vidim pouze v hlavnich dvou holčičích rolích (lesbu nepočítám). Zbytek je ok a občas i docela vtipnej ()

XXXXXXXX

Dvě podařené scény (Polo rotující v hrobě, k čemu bylo jeho jméno propujceno a pivni prdelponk) bohužel nedokazou zachranit zoufale trapný zbytek filmu, poskvrněný otravně vystaveným americkym patosem. ()

MartinTerran

Zábavná komedie, plná prvoplánového a nechutného humoru. Takže záleží na vás, jaký postoj máte k tomuhle typu humoru. Umím si představit, že by to šlo zpracovat lépe, ale úplná tragédie to taky není. Hodnocení: 56/100. ()

Tominni

To je tak, když se trojka rodičů dozví, že se jejich děti chystají mít na maturiťáku poprvé sex a rozhodnou se, že jim v tom zabrání. Sice občas humor balancuje na hranici vkusu a nevkusu, ale nakonec se to podaří udržet na té lepší straně, takže z toho vznikne celkem pohodová komedie. Sice ne nic víc, ale film neurazí a u některých scén pobaví. Mně se třeba líbili luštění sms od dětí, to jsem se bavil. ()

waltosin

Neškodná ale přisprostlá sranda, kde se trosku pobavíte, ale chvilkama i divíte kam jsou až herci zajít aby ze sebe udělali totální dementy:D :D Je to docela drsný těm holkám takhle držet paníctví. :D Se mnou by je urco neuhlídali ani náhodou. :D 60% ()

sabo5

Tohle byl nejhorší cosplay na Galadriel jaký jsem kdy viděl nemělo to s ní vůbec ni společného a Asiatka hraje Galadriel vypadá Legolas jako nějaký bambusak sakra to mě dokáže pořádně naštvat když někdo nečte knižní předlohu a nebo se nepodíval ani na jeden film kde Galadriel vystupuje a pak takhle zprasí kostým a vypadá jako Santova azijska žena. Film docela ušel ()