Miniseriál vysílaný jako výplň mezi 3. a 4. sérií seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. Po událostech filmu Avengers: Age of Ultron má S.H.I.E.L.D. nového ředitele Jeffreyho Mace (Jason O'Mara) a inhumanka Elena Rodriguez (Natalia Cordova-Buckley), známá pod svou přezdívkou Yo-Yo nebo také Slingshot, podepsala Sokovijskou smlouvu, dle které jsou všechny akce a veškerá činnost inhumanů pod přísným dozorem. Yo-Yo si ale dohledala polohu vraha, který zavraždil jejího bratra, a chce svou pomstu. Žádost o jeho dopadení podala i novému řediteli, ten si klade jiné priority, ale slíbí, že až přijde čas, dojde i na tohle. S tím se ale Yo-Yo nespokojí a rozhodne se potají vydat na smrtelně nebezpečnou misi. (martanius)

BaronMartin

Slingshot je webová mini série, která navazuje na 3. řadu Agents of S.H.I.E.L.D. a já se ptám. Vážně jsme toto potřebovali? :D Já si myslím, že ne. Jedná se vlastně o takovou hrozně zbytečnou a bezvýznamnou věc, která vás zabaví na tu přibližně půl hodinku, ale přijde mi to hrozně o ničem. Děj je strašně jednoduchý, Yo-Yo se chce pomstít jednomu gangsterovi, ale aby to nebylo tak prázdné, tak seriál tam hrozně uměle našroubovává další postavy známé z Agentů, takže tam spíš mají taková camea a fakt to působí strašně prázdně :D Podle mě by celý Slingshot lépe fungoval, kdyby jeho děj autoři vzali a udělali z něj dějovou linku pro nějakou vedlejší epizodu do 4. série. Chápu, že se jedná o výplň, aby diváci mohli co sledovat mezi sériemi, ale fakt je to hrozně o ničem, působí to zbytečně, prázdně a nezajímavě :D A když už to tak moc chtěli udělat, tak to mohli aspoň dát do jednoho dílu. Protože Slingshot je rozdělen do 6 mini epizod po přibližně pěti minutách, takže vlastně každých 5 minut musíte přepnout na další díl, což je hrozně otravné :D Slingshot je taková krátká výplň mezi řadami seriálu, ale působí neskutečně prázdně, nezajímavě a zbytečně. Hodnocení: 40% ()