5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (7)

Nádraží (2017)

V důsledku až překvapivě slušná variace prověřeného.. Malá velká Czechstánie v podobě železničního přejezdu, či lépe přeskeče, nad sokolím hnízdem.. ()

Nové vedení (2017) (E01)

"Není důležitý, jak rychle běžíte, ale kam.." ()

Levně, levněji, nejlevněji (2017) (E02)

"Mohli bychom se nějak domluvit, že byste to vystřihli ?? To, co jsme teďka řikali ??" ;) ()

To je bomba (2017) (E03)

"Za takový prachy pojedu do Hurghady kdykoli, i kdyby mně to mělo urvat prdel.." ;) ()

Návštěva prezidenta (2017) (E04)

"No, a tady ?? Sovětskej prezident Jelcin !! Ten to tady zeblil vod umyvadla až po pisoár !! No, ale já mu udělala fantastickej servis !! Von zvracel a já mu za dveřma zpívala Kalinku.." ;) ()

Měsíc bezpečnosti (2017) (E05)

"Kde byli ?? Kde byli, já se ptám, když mi ta technická ještě platila ??" ;) ()

Noční život (2017) (E06)

"No, já mám z toho trauma teď, jak sem vám zachraňoval ten život, pane dochtore.." ;) ()