Hlavní nádraží se každý den s příchodem noci stává místem plným individuí, ale i svébytného režimu. Své o tom ví i litevský taxikář, který se dokonce vybavil bezpečnostním zařízením proti agresivním cestujícím. Někteří nádražáci mají trauma z toho, že během noci občas vypadává třeba elektřina a žádají proto u svého psychologa o pracovní neschopenku. Jen někteří z nich ale tuší, že i psycholog potřebuje někdy taky sám pomoc. Jiní cestující v noci spěchají, a pro ně má připravenu svou nabídku konkurenční dopravce. Pro ty cestující, kteří naopak nespěchají, nabízí jeho společnost Za Hubičku další lákavé akční slevy. Práce v noci občas přepadne i generálního manažera a jeho tiskovou mluvčí, a potom je třeba daný úkol udělat hned, třeba i několikrát. A své si v noci užijí i pracovníci ostrahy s cestujícími na nástupišti, kteří odmítají ukončit nepovolenou konzumaci nikotinu či jiných omamných látek. (Česká televize)

nula87

V posledních 2 dílech definitivně došly nápady, které by byly vtipné. Scénky u psychologa už se jenom opakují, vynechali Ostravu, která mě bavila možná nejvíc a celkově ten dojezd už byl hodně zoufalý a křečovitý ()

-bad-mad-wolf-

V nejlepších skečích vystupovala neustále si stěžující dvojka cestujících a "takhle mi to trhá žíly" nádražák. V téhle epizodě není ani jeden z nich, zato tu máme Suchánka souložícího s Genzerem, Genzera kopajícího důchodce do koulí a jiné třeskutě vtipné elementy, z nichž mi koutky úst zdechly nudou. Díkybohu aspoň za toho doktora. Příšerně se tenhle projekt rozjel, příšerně dorazil do cíle. Byl bych pro druhou sérii, jíž by se chopil někdo talentovanější, případně kde by se skečující herci místo otřepaných trapnofórků více drželi parodických scének. ()