Všední nádražácké dny občas rozčeří zcela výjimečná událost. Tou událostí je návštěva hlavy státu. Celé nádraží je pak v pohotovosti a všechny složky musí zabrat na plné obrátky. Generální manažer se samozřejmě s touto informací chce pochlubit, a to nejen novinářům. Ne všechny nádražáky ale návštěva prezidenta těší. Na některé doléhá přímo traumaticky. Na příjezd prezidenta se chystají po svém toaletářky i prodavač řetězce Burger Duke. Hlavě státu totiž složil básničku, kterou by rád zarecitoval. Příjezd prezidenta si vyžaduje i řadu bezpečnostních opatření, proto musí být ve střehu i dvojice pracovníků ostrahy. Na příjezd prezidenta se ale poněkud nečekaně připravují i dva zaměstnanci drah na ostravském nádraží, kteří se rozhodli začít s výzdobou perónu. (Česká televize)

klukluka

Za mě slabší než 1-3, ale furt dobrý. Přiznám se, že jsem k celé téhle záležitosti přišel jako slepej k houslím. Dostal jsem na ni tip a už jsem si o ní pak dál nic nezjišťoval. Až dnes jsem se dozvěděl, že je Nádraží minimálně volně inspirováno komediální sérií Little Britain. Pár dílů tohoto jeho "předobrazu" jsem kdysi viděl a Nádraží mě tedy zatím baví rozhodně víc. Určitě díky tomu počeštění, ale smekám zároveň zejména před komediálním uměním Ondřeje Sokola a Martina Fingera. V případě druhého výše jmenovaného herce je pro mě tato jeho poloha nečekaně příjemným překvapením. Jeho žebračka pro mě opět TOP a vyústění scénky s kytkou pro prezidenta vynikající. :D ()

laepus

Tak tady tomu naložili teda pořádně. Sice nejsou všechny postavy, ale ty, co jsou, tak jedou dost dobře - nádražáci z Ostravy s girlandami, bezpečáci s kódovými signály i hajzlbába s Tudorkou. ()

LadyPupu

"Takhle, pane redaktore, takhle mi to trha žily!" Ostrava s girlandama, somračkou a mašinfírou Masarykem vynikající. Skladba Chi Mai od E. Morriconeho (původně z filmu Profesionál s Belmondem) použitá jako hudební podkres při zatýkání Suchoše je luxusní třešničkou na tomhle nádražáckém dortu. ()