V prostorách Hlavního nádraží v Praze byl nalezen podezřelý kufřík. Dvojice pracovníků ostrahy jej vyhodnotila jako nastraženou bombu. Nastává mimořádná situace, která vyžaduje koordinaci všech zaměstnanců na železnici, ale i těch, kteří pracují v budově nádraží, jako je třeba toaletářka a její nová svěřenkyně, které vyhodnotí situaci po svém, stejně jako třeba prodavač řetězce Burger Duke ve foyer nádražní budovy. Majitelka butiku s oděvy naopak situaci s bombou nevnímá až tak vyhroceně. Odlehčit napětí se snaží i průvodčí v jednom z vlaků, který právě vyjel z Hlavního nádraží, ale zdá se, že u některých cestujících příliš nepochodí. Zmatku mezi panicky utíkajícími cestujícími se snaží naopak využít litevský taxikář. A jistý nádražák žádá v kritických okamžicích svého psychologa o neschopenku, protože celá záležitost s bombou na něj dolehla a má teď trauma. Generální manažer nádraží přesto svolává přes svou tiskovou mluvčí rychlou tiskovou konferenci, na níž se vyjádří k nálezu bomby na nádraží. Jenže televizní reportér zjišťuje, že reakce železničářů v Ostravě jsou na potenciální bombový útok na pražském Hlavním nádraží poněkud odlišné. (Česká televize)

ForGump

Než abych tvrdil, že je to vtipné, tak raději řeknu - úsměvné. Na popadání se za břicho to není. Spousta situací je totiž překombinovaných, a pak nevtipných a velice těžko se z nich vybrusluje s nějakou solidní pointou (třeba Ind nebo securiťáci). Po třech dílech mě hodně baví taxikář Zmrt nebo reportér Kožín, na kterém bych to postavil. Jeho rozhovory jsou fajn. Pořád 40% ()