5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

agentmiky

Nenápadný projekt České televize, který unikal mému zornému poli překvapivě dlouhou dobu. Partičku mám docela rád, tak mě zajímalo, co se z tohoto projektu zasazeného do prostředí pražského Hlavního nádraží může vyklubat. Jasně, nejedná se o nic přelomového, to dozajisté ne, na druhou stranu jsem si těch šest krátkých epizod dokázal užít. Herecky tomu jednoznačně vévodil Ondra Sokol, ten jeho taxikář a nádražák z Ostravy mně trhali bránici. Z ostatních bych ještě vypíchl Fingera, jehož jsem měl osobně doposud zaškatulkovaného jako herce vážnějších rolí. Inu, mýlil jsem se, šilhající sekuriťák mě též místy dostával do kolen. Genzer docela zklamal, Suchánek tragický, ten za mě v posledních letech předvádí na komediálním poli vskutku strašlivé výkony. Suma sumárum, povedené skeče, které máte za jedno odpoledne zkouknuté. Dejte tomu šanci a uvidíte sami :) Za mě 6,5/10 ()

klukluka

Hoši nejsou můj cup of tea, a snad že očekávání byla téměř nulová, příjemně mě to překvapilo. A asi bych to měl ještě raději, kdyby to byly solitéry vysílané vždy po půl roce, po roce. "Tady máš cukřík, dej si." Takhle po týdnu to na mě bylo moc "sytý" - rozuměj na jedno brdo - při 4. díle už mě to nebavilo. Celý už je to odvysílaný, do pětky a dál se mi zatím z výše uvedeného důvodu nechtělo. ()

saolin

"Come fly with me" ma na Csfd 76% tohle 44%, a i kdyz se jedna o blizkou kopii a videl jsem prvni dil, tak jsem se zasmal. Uvidime jak dal, ale zatim opravdu srovnatelne. Uvidime jak dal, jo a kdo se tesil na Particku tak hold mate smulu, tohle je proste jinej format, tak neskuhrejte a nepodstrelujte hodnoceni na zaklade Vasich mylnych ocekavani. ()

VasaX

"Nádraží" - Ukázková kopírka, jen se z letiště dělá sranda z nádraží (železnice). Cílené přehrávání je OK, to zvládají "Míša a Geňa" díky své praxi velmi slušně. Sekunduje jim tam Ondřej Sokol, který je paradoxně nejlépe hraje přehrávající ženské role (čímž se dokazuje antická pravda že ženu nejlépe hraje muž :-D), než ty mužské. Druhý díl je lepší jak první, ale hlavní problém mám s konzistencí, protože na rozdíl od originálu to nepůsobí jako celek, spíš jako soubor tématických skečů, nehledě na to, že jich je stále dost slabých nebo zbytečně dlouhých. Dám tomu šanci, ale nevěřím, že by se to posunulo na lepší úroveň. ()

hrona

Ouje, tady se někdo inspiroval pořadem Come Fly With Me pánů Lucasse a Walliamse, s rozdílem, že bude přeci jen dostupnější pro obyčejný Český lid nádraží, než letiště. Každopádně nejvtipnější fórky jsou takřka zkopírované, ale co, humor téhle partičky každý zná a kdo jej nemá rád, nic mu nebrání se na takový pořad vůbec dívat. Já už jen ze zvědavosti jej sledovat budu a přiznám se, že některé Sokolovy výstupy mě v celku pobavily. ()

• Nejdéle trvalo maskérům nalíčit a obléct Ondřeje Sokola a Martina Fingera v roli manželů Kypřích, Martina Fingera v roli Babky z Ostravy, Richarda Genzera v roli toaletářky Hany Kočkářové a Ondřeje Sokola v roli dealera Cameruna White. (Česká televize)
  • Skuteční taxikáři chválili filmaře, jak oblékli Ondřeje Sokola, když hrál taxikáře Dariuse Zmrta. Jen prý bílé ponožky v sandálech chyběly. (Česká televize)
  • Když byl Martin Finger oblečen jako bezdomovec Vojtěch Klaus, tak se stávalo, že si k němu v parku před hlavním nádražím přisedávali různí lidé. Jeden z místních bezdomovců si Martinovi dlouze stěžoval, jak mu ty televizní štáby někdy lezou krkem. Martin, aby nevypadl z role a aby dodal své postavě autentičnosti, tak si s bezdomovcem zanadával na filmaře a jejich praktiky. (Česká televize)