5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

Recenzie používateľa ForGump k tomuto seriálu (3)

Nádraží (2017)

Pár solidních gagů a lepší úroveň posledních dvou epizod jen těžce zlepší dojem z jinak víceméně nudného seriálu, kde se čeká na vtip a tvůrci spoléhají na to, že se diváci budou smát dvoum dementním securiťákům či uklízečkám v konvenčních situacích. 40% ()

Nové vedení (2017) (E01)

Z té spousty postav a situací mi utkvěly v paměti asi tak dvě. Jednak taxikář Darius Zmrt a za druhé manželé - typičtí stěžovatelé - důchodci Kypří, u soutěžní přepážky. Nádraží vsází (něco jako třeba Kancl) na dokumentárnost, v podobě mluvení do kamery a trapnost, přecházející ve vtipnost. Zde tento záměr funguje pouze částečně, tudíž se divák musí zákonitě často nudit. Nejsem si úplně jistý, zda na tento žánr jsou vhodní partičkovští (v improvizaci se našli) protagonisté, přičemž rozhodně nechci říct, že by pánové nebyli vtipní, a že neumí dělat humor. Naopak. Nebo, že dvojice Sokol - Finger neumí napsat humorný scénář. Naopak, Krásno budiž důkazem. Každopádně všechno má svůj čas a nechám se překvapit, čeho se ještě na Nádraží dočkáme. 30% ()

To je bomba (2017) (E03)

Než abych tvrdil, že je to vtipné, tak raději řeknu - úsměvné. Na popadání se za břicho to není. Spousta situací je totiž překombinovaných, a pak nevtipných a velice těžko se z nich vybrusluje s nějakou solidní pointou (třeba Ind nebo securiťáci). Po třech dílech mě hodně baví taxikář Zmrt nebo reportér Kožín, na kterém bych to postavil. Jeho rozhovory jsou fajn. Pořád 40% ()