Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (212)

Sugardaddy (2023) (S07E35)

Antonie Rašilovová dcera slavných rodičů obohatila případ vraždy placené milenky svou přítomností, nicméně výsledek nepřekročil standard tohoto nováckého krimi seriálu. ()

Lolita (2023) (S07E36)

Takže poté, co se ve Specialistech vystřídali snad všichni herci dvakrát, přicházejí na řadu potomci herců. Minule Rašilovovi, teď Švehlíkovi, ikdyž musím říct, že Sofie Anna Švehlíková jako fakeová nezletilá prostitutka podala snad nejlepší výkon ze všech zúčastněných. Geny se nezapřou, bohužel ani to nějak nepomohlo k více hvězdám pro tento díl, z kterého tvůrci udělali nakonec solidní americkou střelnici, takže na konci posledního dílu sedmé řady jsem teprve pochopil, proč tam ten Prachař vlastně má tu nejzbytečnější roli roku 2023. ()

Blok (2024) (S08E04)

Vražda profesora historie s feelingem politického angažování podruhé za sebou, je i to sympatický, ale je to moc okatý. ()

Smrt v nabídce (2024) (S08E05)

Limonádový Joe zabitý limonádou ... to tu ještě nebylo, ale dramatičtější byl odchod Strouhalovi neteře. ()

Sám proti mafii (2024) (S08E07)

Tradičně blbý jak tágo, ale tentokrát oživení srbštinou, srbskými bodyguardy a spisovatelem, akorát jsem si všiml, že v šesté řadě tvůrci reflektují reálnou geopolitiku, takže tady v tomto díle stokrát zmíní zemunský klan, který sejmul kdysi srbskýho premiéra. ()

V utajení 1 (2024) (S08E08)

Specialisti tentokrát špijónujou v utajení s krycí identitou. Ten trik s tím autem je sice už obehranej a nevěrohodnej, ale zatím průměrná zábava guilty pleasure. A kriminalistka Zuzana pošramotila svou morální integritu, protože Lambora je v tomhle díle za maximálního neodolatelného samce. To be continued .... ()

V utajení 2 (2024) (S08E09)

Hasta la vista Lambora ... bejby. Při pohledu na náhradníka mi snad bude i chybět, ale co nadělat, když ho to ve Strouhalově týmu nebaví a chce zase do utajení... do takovýho, že zmizí z obrazovky. ()

Pro Lídu (2024) (S08E10)

Nevím jestli se to bude líbit babičce, ale mně se to teda moc nepozdává, ikdyž babička v podání Rázlové možná bude největším přínosem do tohoto seriálu. Sepéši Vodochodský se bude muset ještě hodně snažit .... ()

Vedlejší účinky (2024) (S08E11)

Vodochodský by měl přidat,... a kam po deseti sekundách z předchozího dílu zmizela Rázlová je taky otázka. ()

Temná triáda (2024) (S08E12)

Tentokrát nadprůměr a navíc edukační okénko, co je triáda. ()

Královna (2024) (S08E13)

"Je to zombieee!"  dneska snad regulerní tři hvězdy (prostě pobavilo) za Pyška, který tomu kraloval herecky i charismatem. Škoda, že to ostatní stálo zase za starou belu včetně pointy s pachatelem a stupidním motivem. ()