Specialisté řeší případ zavražděného majitele výrobny domácích limonád Pavla Zachariáše, kterého někdo otrávil kyanidem. Ukáže se, že Zachariáš různými způsoby tyranizoval několik lidí ve svém okolí? (TV Nova)

sorrow

Tříska vydírá Zachariáše a sdělí mu pokyny kam a kdy má předat peníze. Tříska se následně od Zachariášové dozví, že byl Zachariáš zavražděn. Tříska se i tak jde podívat na místo, kam má Zachariáš přivézt peníze. Na dotaz policie, proč jste tam jel, když jste věděl, že je Zachariáš mrtvý, odpoví, že se tam chtěl přesto podívat. Dává to smysl? Myslel si, že tam ty peníze donese nebožtík Zachariáše??? ()

honajz

Docela mne překvapilo, že se dnes nekonal trade mark tohoto seriálu, kdy podezřelý začne zdrhat jako o život, ale ten druhý, že policajti přijedou na poslední chvíli a situaci včas zachrání, ten naštěstí zůstal. Dokonce jsem se mohl pobavit chybami skriptu (ta nejokatější asi je, když si jde policistka promluvit s pracovnicí továrny dovnitř a závozník zůstane venku v autě, aby v následující scéně ho policajtka hledala uvnitř fabriky - asi se tam ten chlap teleportoval a to jeho auto taky z dvorku zmizelo). Opět naprosté nelogičnosti (odepíšeme vyděrači, že mu prachy doručíme, třeba netuší, že ten, koho vydíral, už nežije, a přijde). Ale za poslední hlášku samozvaného mstitele a skutečně velmi slušný herecký výkon Veroniky Šupejové, tak za to si tenhle díl tu jednu hvězdu zaslouží. ()