Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

wex666

Ono je to tak blbé až je to vlastně pěkné:DJe to hrozná slátanina s obrovskými nelogičnostmi,ale co asp se u toho nemusí moc přemýšlet a večer po práci dobrý :)Nejlepší byla epizoda kdy jde Štáfek neslyšně po plechové vlnité střeše :D Kromě krimi je to i dobrá komedie :) ()

Pan9

Seriál Specialisté je moje nejoblíbenější kriminálka.(vlastně ještě s Kobrou 11,ale to sem nepatří).Herci mi do rolí sedí,zajímavé příběhy,občas nějaká legrace.Dávám plný počet bodů. ()

Ondr4H odpad!

Čekal jsem něco ve stylu Profesionálů, ale je to typická novácká vycpávka programu za pět pade.Občas nerozeznám CSI Angel od těchto ichtylů, tak moc jsou si podobní ve všem.U nás se všechno točí buď kolem vyšetřování nebo kolem lékařů, opravdu nic jiného dnes neumí natočit.Jak kdyby jiné profese v republice nebyly. ()

Lovin odpad!

Detektivka o ničem kde v prvních deseti minutách víte kdo to udělal takže to v klidu vysetří i parta ochotnickejch dementů posbíraných z ulice a rodinejch pout aneb kam až může zajít lenost a ztracenej ovladač. Ano až k psychycké újmě. ()

FatimaO

Já chápu, že při dnešní frenetické televizní seriálové produkci je těžké najít volné herce, ale to co hraje tady, to je teda síla. To by neobstálo ani jako etudy v prváku na konzervatoři. Koukat se na to teda fakt nedá.... A těch pár lepších to bohužel nezachrání (Zadražil, Adamczyk, Prachař) ()

tata22

Asi už všechny bylo řečeno, vydržel jsem celkem dlouho ale výměna Kajnarové za Leimbergerovou je vyloženě zločin sám o sobě. Vůbec nevím kde tu holku vzali ale jako policajtka je naprosto příšerná. K tomu Hána bez bázně a hany, který zjevně neví co má hrát, jestli drsňáka nebo "cíťu". Dejdar se snaží ale taky mu to moc nejde i když vina je spíš na scénáři než na něm. A ten bloňdáček se vlastně jen vyskytuje. To, že to s prací policie nemá ani zbla společného jsem popravdě čekal, to je u nás už takový zvyk, že scénárista neví o tom co píše ani ťuk a je přeci pod jeho úroveň si to zjistit, páč je jistě z Prahy a všechno ví a zná ale přeci jen si mohli dát záležet na tom výběru herců. Ze začátku to šlo ale kam to dospělo... On asi nikdo nemá moc zájem, když vidí kam to vede. Je těžké být pozitivní při shlédnutí českých seriálů ale vlaštovky se najdou. Např. první dvě série Poldy se docela dali (bohužel odchod Orozoviče to zazdil). Nicméně pořád ČT jasně válcuje tyhle rádoby úspěšné rychlokvašky, které se chválí jen sami ve vlastních reklamách :-) ()

nudlis

S původní "partou", tzn. do konce 4. série, se na to dalo občas koukat. Od 5. série už ne. Zmizel "hejsek" Štáfek, "strašnej drsňák" Zadražil i celkem fešná Kajnarová. Zůstal jen Dejdar, kterej se pořád tváří jak debil. Což nestačí. ()

Sedro odpad!

Scénář logický jak po lobotomii autora a ani letecké záběry Prahy to nezachrání. Další šanci tomu už rozhodně dávat nebudu. (Hodnoceno po 3/4 prvního dílu, více to fakt nešlo.) ()

hotHANZ

Produkce TV nova (měl jsem nulové očekávání). Obsazení a herecký výkon vzhledem k televizním poměrům 6 z 10, kamera 5 z 10, scénář 4 z 10. Ale teď k tomu co mě ničí :-( reklamy ..... no prostě Nova :-( . 1 hvězda a rozhodně nebudu koukat na další díl. ()

sandrakr

Parodie na kriminalku, ten scenar byl opravdu ubohy. Bohuzel ani herecke obsazeni neni zrovna stastne. Uverit, ze se jedna o policajty se mi za cely dil nepodarilo. ()

andre89

Po prvnim dile hrozny....chybi tam uplne vsechno. Hlavne rezie a scenar jak od studentu prvniho rocniku famu co si chteli zkusit natocit film ://// abych nebyl kor kriticky jsou tam i nekde pekne zabery ()

Tomatec

Pane Lorenc dá se ujet tramvají policii? ...ne! ...úúú, máme tady zapeklitou věc, režiséři prvního oddělení natočili pro konkurenční televizi seriál s kriminální zápletkou, ano, je to poznat, náznak kvality tady je. Ovšem někdo udělal v řetězci chybu a obsadil naprosto směšné postavy. Týhle tý partičce z ulice prostě nemůžu uvěřit "Dobrý den, já jsem poručík Tomáš Marný, tohle je můj kolega Prokop Buben a přišli jsme vás zatknout ...hovnóó, děláme si prdel!" ()

DavidAAAA odpad!

Ježíši, to bylo tak blbé, že jsem nebyl schopný dokoukat. Asi nejvíc mne prudily komické výkony herců ve scénách z tramvaje, hlavně ten hysterik.. ()

Dok odpad!

Hodně smutný, jak dokáže scénář zazdít dobrou kameru a celkem průměrné výkony herců... bohužel, kde nic není, ani Bebjak nebere... ()

ocypuc odpad!

Jakub Štáfek jako policajt? Tomu snad ani on sám nevěří. Ve druhém díle (a posledním, na který jsem podíval) je nějaký superman skákající po plechových střechách aniž by ho někdo slyšel a pak dělá drsňáka, aby se pachatel přiznal... Není jediný, komu tu roli nevěřím. Spousta nelogických scén, kdy se nedovíme, proč tomu tak je a jak se někdo na ono místo dostal... Tady by nepomohl ani Trojan. ()

zuzam

Mám ráda krimi seriály, dokonce i ty české. Zpočátku mi přišlo, že seriál vyznívá trochu hloupě a nelogicky. Kladně hodnotím kameru a záběry Prahy z dronu. Po shlédnutí další série opravuji hodnocení, dialogy mezi Zadražilem a Štáfkem jsou vtipné, dokonce i zápletky jsou inteligentnější a napínavější. Konec čtvrté série a obměna všech hlavních postav mě ale zklamal, místo vtipného popichování je najednou seriál bez vtipu, suchý, herecké výkony slabé. ()