Po autonehode je zatknutá vodička, ktorá šoférovala pod vplyvom drog. Ukáže sa, že bola celá od krvi, ktorá ale nebola jej. Ďalšie stopy zavedú kriminalistov do domu, v ktorom nachádzajú mŕtvolu ženy. (TV Markíza)

honajz odpad!

Přišlo to jenom mně průběhem vyšetřování, samotným zločinem i „zločinem“ naprosto stupidní a nereálné? A fakt policajtka pustí jen tak hlavní podezřelou, aby ji za nějakou dobu stejně zhaftli? Nechápu. ()

mira007

Když klesá sledovanost, filmové příručky radí nasadit, ušišlané děti, roztomilá zvířátka nebo nahatý holky. Stočtyřicátý díl zkusil roztomilé zvířátko - pejska. Po nahé holce v 138. díle, ani to nepomohlo přes jednu hvězdu. ()

sorrow odpad!

V tomto dílu jsme se dozvěděli pouze to, že Šafářová nemá žádnou fyzičku, a ještě si nechá dát na statku po čumáku od důchodkyně se synátorem. Vždy mě v tomto seriálu dostane, že Špecialisté v kanceláři mudrují, pak z nich vypadne, že na místě činu museli něco přehlédnout, a tak se tam vydají uprostřed noci, šmejdí po domě s baterkami (třeba by je mohlo napadnout si rozsvítit), ale vždy, i v té tmě, najdou zrovna to co potřebují, jednoduše stačí se podívat za dva obrázky a bingo. Ta milostná aférka mezi Šafářovou a Beranem, zejména to Beranovo škemrání o další rande, už je opravdu šílené, snad se už blížíme k nějaké obměně a aspoň jednoho z nich vyrazí. ()