Modrý kód

• Česko Modrý kód
Česko, (2017–2020), 247 h 54 min (Minutáž: 49–63 min)

Hudba:

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Eva Podzimková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková (viac)

Seriál z prostredia urgentného príjmu v nemocnici Rubava prináša prípady inšpirované skutočnými osudmi pacientov, lekárov a zdravotníkov.  Modrý kód sa vyhlasuje pri neštandardných situáciách, od náhleho ohrozenia pacienta na živote až po mimoriadnu udalosť, napríklad hromadné nešťastie, kedy musí byť v pohotovosti celé oddelenie a všetky zložky záchranného zboru. Seriál Modrý kód nás prenesie na urgentný príjem nemocnice, kde sa boj o život pacientov začína. Verne zobrazuje realitu lekárskeho prostredia, pretože na jeho príprave spolupracoval široký tím odborných poradcov z radov záchranárov a lekárov. (TV JOJ)

njuska odpad!

No, ty vole! To je něco příšernýho. Sračkoidní hudba, sračkoidní papundekly, doslova debilní dialogy, imbecilní "zápletky", rádoby akční kamera, která působí tak akorát směšně... amatéřina, jako prase! Neskutečný! Kdo na tohleto může uvolnit prachy??? Vždyť to musí schvalovat nějaká dramaturgická komise, né? ()

FatimaO odpad!

Jak hluboko se dá v televizní seriálové produkci ještě klesnout? Dala jsem cely první díl a fakt takový pocit trapnosti třeba za Igora Chmelu nebo Jiřího Štěpničku nebo Marka Němce jsem tedy dlouho necítila. Ja vím, složenky se neptaj ale tohle je teda nejdál....... ()

Noah07

No to je síla...vše úplně mimo realitu...tento seriál měl být prodán do KLDR a tam i též natáčen,tam lidé věří každé kravině co se v televizi ukáže....lidi neblbněte vždyť budeme celému světu pro prdel!!! ()

Fracek odpad!

Už nebylo kudy pustit prachy? Vždyť to už muselo dojít samotným hercům, že točí tu největší stračku století... jaktože raději nestávkovali? Nebojkotovali to? Vždyť bojkoty tak milují .... už si je tak budu do smrti pamatovat a kdyby zahráli někde excelentně i na Smaragdovou sošku, tak jim to prostě nebudu věřit. Snad bych to bral jen jako parodii na americké seriály řízlé československými šedesátými budovatelskými léty... Proč se do toho zamotal snénáristicky René Decastelo, kterému se povedlo Ohnivé kuře? Ten seriál Modrý Kód je až tak blbý, že očekávám další řadu ještě blbější. Ale jde toto vůbec překonat?................tak jsem to ještě zkusil asi u sedmého dílu a nic nového se nepřihodilo, stále kvoká, stále kvoká ... ()

Zeuke odpad!

No...myslela jsem ze nejvetsi paskvil naseho zdravotnictvi a lidi v nem pracujicich je ordinace v ruzovy zahrade,tohle ovsem to je extra supr special,kdyby to takhle melo vypadat na urgentnim prijmu,to at me radsi odvezou rovnou na krchov...ve zdravotnictvi delam uz x let a tohle me proste urazi!! Fuj tajbl! ()

ssarka odpad!

viděny jen ukázky ve výborném Pořadu Luďka Staňka ze Streamu,ale tomu jsem již hvězdy dala....není co napsat k výkonu herců jako je Chmela nebo Štěpnička,totální dno a žádná sebeúcta,pěkně tu kariéru strkají do hajzlu..zbytek nejsou herci.. ()

sarianna odpad!

Na podlaze doslova potoky krve, dramatické scény jak z amerického akčňáku, ale také zpomalené záběry podbarvené Enyou. Fajn, řekla jsem si, to asi Čtvrtníček natočil nějakou novou parodii ve stylu Gynekologie 2. Jenže jak plynul čas a Čtvrtníček nikde, tak člověku začalo pomalu docházet, že to není parodie, ale naprosto vážně míněný seriál. Jako opravdu jsem nevycházela z údivu, třeba když tvůrci chtěli natočit jakože otřes půdy a viditelně klepali kamerou. A do toho se tam všude pohybují lidé, kteří mají po obličeji a těle rozmatlaný rybíz. Ale zase člověk je rád, když prostřednictvím tohoto realistického seriálu zjistí, že i v dírách jako je Rubava ( a né jako v našem zapadákově, kde doktor má pohotovost v kulturním domě a mezi jeho hightech vybavení patří lehátko, stetoskop a špachtle) mají traumatologické oddělení, za které by se nemuselo stydět ani takové Chicago, natož pak Praha. No a teď vážně, bez aspoň tak 2 promile v krvi to prostě nejde vydržet, největší šílenost za poslední dobu a možná, že i vůbec. Scénáristé jsou ale šťastní lidé, neboť je zde patrno, že na urgentním přijmu nikdy, ale opravdu nikdy nebyli. ()

solver

duben 2017 - Zach a Skamene* Pro Němce role na tělo* Gránský mě pozitivně překvapil, Rosák je skvělý. Nejhorší jsou asi ty zpomalený hepáče s popíkem na konci. říjen 2018 - Po odchodu Marka Němce, to jde dějově hrozně dolu :) ()

lingering

Lepší než porno! Životní výkon Sabiny Laurinové, za který se uznání kritiky nedočká. Nejvíc wtf jsou pravidelně, díl co díl, příbuzní pacientů, kteří podávají herecké výkony jak vystřižené z Nebezpečných vztahů. Jinak ale s nelibostí sleduju, že s přibývajícími díly se z původně útěšného seriálu stáva čím dál větší psychodrama. ()