Babylon Berlín

• Česko Babylon Berlín (viac)
Nemecko, (2017–2022), 31 h 17 min (Minutáž: 42–62 min)

Predloha:

Volker Kutscher (kniha)

Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Benno Fürmann, Lars Eidinger, Peter Kurth, Mišel Matičević, Leonie Benesch, Ronald Zehrfeld, Karl Markovics, Hannah Herzsprung (viac)

Berlín v bouřlivých dvacátých letech minulého století – metropole lidí s talentem a ctižádostí, těch, kteří se činí. Pod nablýskaným povrchem však chudý lid usiluje o lepší život. Je to doba organizovaného zločinu a politického extremismu. (HBO Max)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (32)

Episode 1 (2020) (S03E01)

Byť asi o zápletky nebude nouze, tak mi přišel rozjezd poněkud pomalejší. Nicméně se těším na další díl, protože to vypadá opět zajímavě. ()

Episode 2 (2020) (S03E02)

Celý díl byl v podstatě na úrovni předchozí série. A koukám, že tvůrci se rozhodli provázat druhou a třetí sérii po stránce příběhové, což vidím docela rád, jen doufám, že to nebude zbytečně křečovité. ()

Episode 3 (2020) (S03E03)

Docela dost dlouho jsem přemýšlel, jestli si tento díl pustit. Byť první a druhá část nebyly ztráty času, tak jsem necítil úplně nadšení pokračovat v tom dál. Ale řekl jsem si, že to zkusím. A teď jsem odhodlanější si pustit další, tedy jsem na tom lépe, jak před předchozí částí. ()

Episode 4 (2020) (S03E04)

Opět přemýšlím, že se seriálem seknu. Tenhle díl mě vůbec nepřesvědčil, kdyby ho tvůrci přeskočili, tak se asi nic nestalo. ()

Episode 5 (2020) (S03E05)

Nějak se mi to rozleželo v hlavě a řekl jsem si, že si nějaké věci musím vyjasnit. Takže budu pokračovat se seriálem dál. Ale úroveň je teď pořád nízko. ()

Episode 6 (2020) (S03E06)

Myslím si, že ta nalezená stopa není tak horká, jak vypadá. Nicméně děj se opět trochu rozběhl a po pauze jsem viděl, který mě trochu bavil. ()

Episode 7 (2020) (S03E07)

No konečně díl, co za něco stál. Techtle mechtle s blížící se hospodářskou krizí a dost akce v závěru. Takže jsem se dočkal a to jsem s tím, chtěl skončit. ()

Episode 8 (2020) (S03E08)

Díl na dobré úrovni, čekal, jsem že události nebyly takové, jaké se zdály. A taky se mi to potvrdilo. Jen doufám, že brzo nás čeká nějaký podobný sled událostí, jako v minulé části. Tahle tomu nicméně dost dobře nehrála. ()

Episode 9 (2020) (S03E09)

A už je zase cítit, jak to natahují. Některé scény se vůbec nemusely dít, bylo by dynamičtější a současně bychom se dozvěděli stejně. ()

Episode 10 (2020) (S03E10)

Další epizoda, která se ukázala být napínavou po většinu svého času. Většina věcí se zdá spěje k rozuzlení, uvidíme jak rychle a jak se všechno případně ještě zamotá. Ale asi teprve druhá část, kterou jsem si pořádně užil. ()

Episode 11 (2020) (S03E11)

Výborný díl, část děje se uzavírá a byla vysvětlena. Ne všechno je ale rozpleteno, a na to si musíme ještě počkat. ()

Episode 12 (2020) (S03E12)

Osobně jsem byl ze závěru zklamán. Ačkoliv byl správně hořko-sladký, protože takový život je, tak celkové vyústění mě moc nepřesvědčilo. A také jsem doufal v poněkud větší propojení úvodní a závěrečné scény na burze, myslel jsem, že to bude mít co dělat s případem, spojení tam bylo dost volné. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna