Nacističtí zločinci zaútočí na kanceláře Tempa. Gereon zkoumá seznam a Lotte získá překvapivý poznatek o Veře. (Viasat)

Topco

Tretí Berlín je vo svojej polovici. Zatiaľ nadšený stále nie som. Lepšie časti striedajú vyslovene priemerné a dej či vývoj postáv sa posúva len pomaly. Ústredná zápletka dlho, dlho vyzerala, že by si s ňou vystačila jedna sfilmovaná epizóda z pera Agáty Christie. Oproti prvým dvom sériám je tento Berlín nepríjemne nenápaditý – ako po obsahovej, tak formálnej stránke. Pevne verím, že sa to ešte čoskoro zmení. 5. a sčasti aj táto 6. časť dali istú nádej... ()

Remivsremi

Jako politický thriller by třetí řada fungovala výtečně. Bohužel se ale do toho míchá hromada nepotřebných vedlejších postav a jejich vztahové kreace. Budu spokojený, pokud bude více častí jako tato. ()

Necrotongue

Předchozí díl se blížil katastrofě, najednou se tvůrcům jaksi rozsvítilo a přišli s atmosférickou, živou a zábavnou epizodou, u níž jsem určitě neměl problém s udržením pozornosti. Vyšetřovalo se, politikařilo i manipulovalo a hvězdou epizody se pro mě nečekaně stala frau Behnke, která by svým skrytým talentem nadělala vrásky i Jasonu Bournovi. ()