Rath se pokusí podrobněji vyslechnout Königa ohledně zmizelého filmového pásku. Informátor prozradí místo schůzek ruských revolucionářů. Charlotte podniká zoufalé kroky, aby vydělala peníze. (Viasat)

Garch

Dekadentní Berlín, Světová válka je minulostí. Tancovat a užívat všeho nač dosáhneš. Někteří mohou, většinu ale čeká jiný osud, už brzo. Dvě nejhorší totality se chystají poprat o masy chudých, stačí jim slíbit lepší zítřky. Kdo by si pomyslel, že za pár let přijde znovu to, co se už nikdy nemělo opakovat, a v ještě horší podobě. Každá slepá víra vede do pekel. PS na hodnocení brzo, každopádně, výprava i hudba vynikající. ()

Cheeter

Celý díl taková normálka, až ten závěr se povedl. Hlavně spojení s tou písničkou bylo víc než dobré. Ale co se Kardakowa týče, tak něco podobného jsem už viděl, takže mě to tak nepřekvapilo ani neohromilo, nicméně to zaslouží obdiv, toto vykonat. ()

Necrotongue

No vida! V předchozím komentáři jsem doufal, že se situace vyjasní a stalo se. Během jediné epizody mám ve všem ordnung, a to co jsem viděl mě zatím velice baví, ať už jde o policejní vyšetřování, intriky obou bolševických frakcí nebo berlínský noční život. ()