Meet the Feebles

všetky plagáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Paldini

Co se stane, když herečka ze sado porna zasedne hlavního herce a nevšimne si toho, protože si myslí, že ji jen tlačí hemáče? No přece producent, se to pokusí prodat jako snuff. ()

playboxguest

Na tomhle filmu jsou úplně nejzábavnější a nejchytlavější dvě věci, tou první jsou písničky, které si nemůžu přestat pobroukávat, tím druhým je kamera, která lítá tím svým známým Bad Taste stylem od postavy k postavě. Zbytek těchhle mupeťáků pro dospělé ale selhává, přesně jak už přede mnou řekl Isherwood, na zbytečně velkém množství postav, díky čemuž jednotlivé skeče nedokážou utvořit celistvý kousek. Vidět Feeblesáky v dětství, možná je tehdá považuju za kult a fláknu jim i o hvězdu víc, ale dnes, když už jsem zmlsanej smrad, co něco nakoukal, těžko. 60% ()

Ruut

Ať už Jackson v posledních letech (King Kong, Lovely Bones) šílí jak chce, tak na začátcích kariery stvořil trojici filmů, za které mu patří pomník i bez toho Pána prstenů. Po Bad Taste a Braindead další chuťovka - nekorektní, násilná, sexistická. Ano tak jsem tě miloval Petere. ()

HAL

Nádherně zvrhlá úchylárna. Občas je to hodně nechutné a je vidět velmi levné zpracování, ale je to tak šílené že jsem se skvěle bavil. Vietnamské peklo v podání plyšáků je vynikající. 7/10 ()

DJ Obelix

Prave jsem zazil osviceni ... byla tam Hrosice, kterou podvadel manzel a ona se prezirala a nakonec pripravila krutou pomstu ... a pak taky jsem videl souloz mezi mrozem a kockou, kravou a nosalem, krysou a psem, kralikem a vsemi, co maji damske prirozeni ... a mouchu paparazzi ... a krysu rezisera porna ... a divocaka dealera ... a zabu vietnamskeho veterana ... a a a ........ TOHLE BUDU DLOUHO ROZDYCHAVAT!!! Zvracene, uchylne, vtipne, sexualni, cernohumorne, absurdni, GENIALNI - presne jak to mam rad ! ()

Webb

Podobná hovadina jako Braindead. Nevtipná a pouze úchylná záležitost u které jsem se opět nudil a jediné co mi dala, je ten návykový song "Meet the Feebles" který tu tak často hrál, že se mi zažral do mozku a nechce se mu z něho ven. Co jiného od Petera Jacksona čekat, že? Tipuju že Bad Taste bude něco podobného, na to ale ještě budu muset načerpat sílu. ()

stilgar1

Tak tento snímek Petera Jacksona překonal snad vše, co jsem od něj zatím viděl. Někomu se to sice může jevit hloupě, ale když nad tím člověk trošku zapřemýšlí, tak v tom dokáže najít spousty zajímavých myšlenek. Celý tento film je v podstatě jedna velká metafora a po zhlédnutí ji člověk dokáže najít snad i v samotném názvu filmu. Jednotlivé postavy divadla lze vidět jako lidi (např. ohavná moucha, která je v jedné scéně v záchodové míse a doslova se tam "hrabe v hovnech" a potom z toho vyleze, že moucha je novinářem. Ale tohle rozhodně jediný případ, pouze se mi líbil nejvíce :o)). Celé to navíc provází geniální a nechutný humor P. Jacksona, který je již tak známý z filmů jako Braindead či Bad Taste - avšak řekl bych, že zde je ten humor ještě silnější a mnohem povedenější :)). A abych nezapomněl, velké uznání si také zasluhují výborné kostýmy :) 10/10 ()

Willy Kufalt

Viděl jsem už leccos, ale loutková muzikálová komedie z Nového Zélandu byla pro mě fascinujícím zjevením už při prvním zabloudění na její zdejší profil. To jsem ještě úplně přesně netušil, co mě čeká a že tahle divoká barevná show bude plná bizarních zvířecích loutek, které kromě toho, že mluví, tančí a zpívají, běžně fetují, píchají si drogy, trpí různými úchylky, souloží, močí i zvrací... ale říkal jsem si, že je určitě pořád lepší (a také originální) zobrazovat svět a děj naplněný různými odpudivými a zvrácenými scénami s takovým nadhledem pomocí roztomilých zvířátek, než kdybychom tohle sledovali realisticky. Stylová muzikálová čísla, mnohé další nečekané nápady (třeba černobílý záznam vystoupení či flashback s příběhem krokodýla – válečného veterána z Vietnamu) i některé postavičky v čele s divadelním režisérem a zpěvákem – lišákem mě hodně chytly a do jisté míry úspěšně vyvážily rozpačitý dojem. V některých momentech se mi toto svérázné filmové zjevení totiž začlo i protivit nebo nudit, ale pokaždé nabralo brzy druhý dech a závěrečné finále ve stylu teroristické gangsterky z divadla mi připadalo po všech stránkách geniální. Celkový můj dojem dost sráží několik hodně trapných scén s vyloženě fekálním humorem a občas v tomto směru to tvůrci na můj vkus přehnali. Ačkoliv tuhle pozoruhodnou šílenost zároveň beru i jako osobitý satirický obraz zábavného konzumního průmyslu, ukázaného bez příkras v podobě jeho lesku a hlavně obrovské špíny se vším všudy, přeci jenom bych výsledek uvítal v několika scénách stylově uhlazenější a jako celek dramaturgicky citlivější. [70%] ()

Chrustyn

Rozhodně nemám nic proti úchylně morbidním a nechutným prvotinám Petera Jacksona (naopak Braindead zbožňuju) ale tato jeho prvotina, šla opravdu hodně mimo mě a nepřišla mi ani nechutně vtipná ani infantilně zábavná. Prostě jen blbá a nudná. ()

mcb

Přes všechen zábavný, nechutný a satirický potenciál jde vlastně o úplně normální existenciální psychologický film o nenaplněné lásce. Když hrošice Heidi vezme rotační kulomet a prostřílí si svou cestu k závěrečné "Garden of Love", byl jsem dojat :) ()

jojinecko

P.J. opäť potvrdzuje, že je génius a totálny cvok zároveň. Je to vtipné, zvrhlé, násilné, milé, nechutné, romantické, vojnové, parodujúce známe filmy (napr. Lovec Jeleňov)-skrátka ďalšia old-school vychytávková úchylárna najhrubšieho zrna, kvôli ktorej na staré filmy Jacksona nedám dopustiť:) ()

HellFire

Drsné, brutální, nekompromisní, nechutné, zvrácené, šílené, nekoukatelné, miluju to! Peter Jackson pozvedl svou gore tvorbu na zcela novou úroveň. Jednička s hvězdičkou. Rozpočet: 750 000 USD. Box office: 80 000 USD. ()

Ištván87

Proč už ten Peter Jackson netočí takovýhle filmy? To je věčná škoda. Zfetovaná ještěrka, ruská ruleta s plně nabytou zbraní (zdravím Olivera Stonea), AIDSem zdánlivě nakažený králík, bulvární moucha a hory nechutností. No tak to byla vážně jízda. ()

Hwaelos

Koukám, že dát si den po sobě Meet the Feebles a Braindead je dost velká šleha i pro silné povahy. Muphets jak je už nikdy neuvidíte. V tom filmu je všechno. Bude vás bolet bránice, budete plakat od smíchu a budete pohoršeni. Beze zbytku. ()

corpsy

Zoznámte sa s filmom Peťa Jacskona, ktorý z jeho filmografie budete mať najmenej radi. Tento snímok by nezaujal v žiadnej forme, natožto tej bábkovej. Scenár je odfláknutý a tie sexuálne, gore a ine scény nič nezachraňujú. Peťo, toto byť tvoja prvotina, ani sa nepokúšam sledovať ťa. ()

havLord

bleee .. jsou mezi tím dva týdny, co jsem viděl tenhle majstrštyk a Bad Taste a za boha mi nejde do hlovy, jak mohl takový dvě pitchoviny natočit někdo, kdo má na svědomí pozdější dokonale ichtylní Braindead a prvotřídní opus Lord of the Rings. O5 je to NUDA k uhlodání!! Dialogy téměř nezantelně méně dementní než v Bad Taste. Hvězdu za těch pár uchechtnutí, ale to mi možná jenom zaskočil brambůrek. ()

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (viac)