Bad Taste - Vesmírní kanibalové

• Nový Zéland Bad Taste

V novozélandském městečku Kaihoro přistáli mimozemšťané. Ministr obrany tedy na místo poslal speciální jednotku Astro-Invasion Defence Squad (A.I.D.S.), která má za úkol místo zajistit a všechny ufony pořádně zlikvidovat. I přes takto jednoduchou zápletku oběhli Vesmírní kanibalové celý svět a odstartovali kariéru dnes již světoznámého Petera Jacksona. Ten natáčel Vesmírné kanibaly s přáteli v amatérských podmínkách dlouhé čtyři roky. Dřevěné makety samopalů, podomácku vyrobené masky mimozemšťanů, spousta umělé krve a především invence a odhodlání. Až téměř na konci natáčení si Jacksonovy píle všimla novozélandská filmová komise, a uchvácena tím, co do té doby sám vytvořil, mu poskytla finance na dokončení projektu. (Holly_Wood)

joseee

Spociatku ma to celkom bavilo, naozaj som sa bavil. Po asi 30 min ma to vsak prestalo bavit a nedopozeral som to, myslim, ze by to bola spravna minutaz filmu. ()

Johnysman

Omg :oD co to bylo. Ne...na druhou stranu...když vezmu místy chabý humor, tak se na tomto nízkorozpočtovém filmu udělala hromada práce. Z obrazovky na vás stříká kromě krve, mozku a střev také nadšní Petera Jacksona, které ve své podstatě udělalo své. Vznikl tak očividně zajímavý...někdo by řekl i divný film. ()

popo666

Predzvestie slavneho Braindeadu... Vidno, ze tu sa Jackson kadeco naucil. Vsetci vieme, ako skoncilo toto jeho absurdne nechutne finale :D ()

MFZB

Pre autora toto dielko bolo akousi cestou alebo kľúčom k sláve, ale mňa to teda nejak neuchvátilo. Jo to možno, že aj tým, že najprv som videl skvelý Braindead a potom toto dielko. Keby že to bolo naopak tak sa to dá hádam aj ináč posúdiť. Pôsobilo to na mňa dosť takým lacným a amatérskym dojmom a taktiež to nebolo veľmi vtipné. Proste neporovnateľné s Braindead. Nemôžem si pomôcť, ale viac ako 50% nehrozí ani omylom. ()

Pjotrik

Je to už hodně let, co jsem tuhle šílenost viděl a dodneška mi v paměti utkvělo dost momentů, proto dávám 5 hvězd. Zabíjení kůlu do paty (fuj), chlápkovi se odlupuje kůže na hlavě a vytéká mozek, ...teď už se mi 5 hvězd zase dávat nechce, ale už jsou tam. ()

Shelby14

Když jsem tohle viděl poprvý, čuměl jsem jak tele na nový vrata. Od tý doby jsem viděl hromady dalších úchyláren, ale žádná nebyla tak vychytaná ... je to asi tím, že Jackson je fakt magor, kterýho nedostatek prachů donutil ze sebe vyždímat ty nejlepší nápady a použít je místo triků ... dopadlo to výborně :-) ()

hony23

5 let před tím, než nám Peter Jackson naservíroval lahůdku jménem Braindead, si podobný žánr zkusil ve filmu s kanibaly z vesmíru. No byla to slabota, film působí neuvěřitelně amatérsky, děj je mutigalakticky stupidní a vše zachraňuje několik vtipně nechutných scén, které by určitě obstály i ve výše zmíněném Braindeadu. ()

Kontryhelka

Dobrý.Neobyčejná suprová komedie hororová od Petera Jacksona. Každý nějak začíná a tohle se mu povedlo. I v primitivních podmínkách se dá natočit prima komedie s litry krve,uříznunýma rukama a mimozemšťany. Kdo má chuť a odvahu toto natočit v né zrovna dobrých podmínách hlavně finančních,tak toho si cením a přeji mu úspěch. ()

Leb_Halabala

Filmařská prvotina Petera Jacksona nabízí příjemnou zábavu ve stylu utrženejch hnát a vyhřezlejch mozků. Stejně jako většina debutů má svý neduhy, díky kterejm to na skóre 5 hvězdiček prostě nemůžou dotáhnout. Osobně mi přišlo, že film táhnou dolů příliš natahovaný scény boje u mimozemšťanský základny a úmorně dlouhej odlet. Naštěstí todle Peter všecko vylepšil ve svym splatter gore mangum opus Braindead. Nazdar zdar střeva, hematomy a rozšláplý hovna. ()

PavHer

Pohled na Nový zéland trochu jinak (trochu víc krve, střev a zombíků), než výpravnou trilogií Pána Prstenů má taky něco do sebe. Jacksonovy prvnotiny ukazují jeho zvláštní zvrhlý smysl pro humor. To ale není na škodu, protože mně celkem sedí. Chápu ale, že ne každému může tenhle styl sedět, je to prostě taková poctivá béčková parodie na zombie vyvražďovací horory 75% ()

Ladisec

Tak tohle byl fakt mazec!!! Krvavé, absurdní, nechutné, vtipné, amatérské, ale zábavené víc než by se na první pohled zdálo. Ještě před rokem sem vůbec netušil, že Jackson něco takovýho vůbec natočil, protože od tvůrce Pána prstenů bych tohle fakt nečekal. Je vidět, že Jackson asi nebude jen tak nějaký pohádkový dědeček, ale pěkně úchylnej zvrhlík se smyslem pro černej humor. A to je dobře jinak by tahle skvěláj hororová komedie nevznikla. ()