Máme společnost

Krátkometrážny / Komédia / Romantický / Horor
Česko, 2016, 7 min

On je chrabrý Jack, ona křehká Kitty. Jejich romantickou lásku, k níž patří i chipsy a lahvové pivo, tu ovšem někdo poněkud kazí. Krátký film Máme společnost byl kompletně natočený na iPhone 6S Plus za pouhých 48 hodin pro festival 48 Hour Film Project 2016. (oficiálny text distribútora)

Marceloo

Krátkometrážny snímok Máme Společnost zobrazuje pár, ktorý bojuje o prežitie vo svete ovládanom Zombie apokalypsou. Tieto krvilačné monštrá však nie sú jediným zdrojom problémov pre túto dvojicu. - Nechcem prezrádzať pointu tohto krátkometrážneho hororu, ale podla mňa takto vyzerá drvivá väčšina užívatelov tejto databázy. Jediným dôvodom pre zaradenie do hororu je prítomný Zombie, ktorý vela priestoru nedostane. Dialógy sú úplne umelé a herci nezaujímaví, ale tá myšlienka sa mi jednoducho páči a tvorcom želám do budúcnosti vela úspechov, pretože očividne rovnako ako ja nedokážu pochopiť túto stredoeurópsku negativitu. ()

SOLOM.

„Tak si děti běžte zašukat…“ – ojojoj tady se někdo snažil být vtipný a dokonce si to natočil na iPhone. No to byla vážně „bžunda“, až jsem si musel taky otevřít vychlazeného lahváče, jak mě ta soulož v hollywoodském stylu rozohnila. Kromě několika hlášek a pokusů o vtipné momenty, je však tento kousek docela nudnou záležitostí. Označení horor se k tomu dostal zřejmě omylem a to jen díky tomu začátku. Njn každý den není posvícení, tak kozy ven a možná příště bude větší úspěch…40% ()

corpsy

Pokus o kritiku? Sociálnu, konzumnú, kdeakú? A skončilo to tak, ako sa vyjadrila jedna postava z tohoto kraťasu - ´´Ty jsi ale tráápnééj!´´ ()