Krvavé písky

• USA It Stains the Sands Red

Ve víru zombie apokalypsy se Molly, zoufalá žena z Las Vegas, ocitne v poušti, kde je ponechána napospas hladovému zombie, který je jí v patách. Zpočátku se jí daří držet si před svým nemrtvým pronásledovatelem náskok. Jakmile si však uvědomí, že zombie nepotřebuje spát ani odpočívat, její útěk se rychle promění v noční můru. S docházejícími zásobami sužována drsným prostředím, Molly bude muset sebrat poslední zbytky svých netušených sil a stanout tváří v tvář nestvůře i vlastním démonům, které ji celý život pronásledují. (Cinemax)

Kushina

Hodně slabý horor, tedy pokud se tomu tak dá říkat. Ani jednou jsem se nelekl a nebál. Příběh jednolitej a bez hlubší myšlenky a zapletky, dostat se na letiště je fakt příběh jak má být. Ta ženská byla úplně blbá, prostě jeden z nejhorších hororů o zombie co jsem kdy viděl. 35% ()

PepusGi11._

Příběh o zombie apokalypse,kde šlápota utíká v poušti před zombikem,kterej ji ne a ne dat pokoj...Myslim,že nápad je super,celkovej dojem nebyl až tak špatnej....Docela jsem se tešil,jak se bude děj vyvijet....Do strašidelnyho filmu bylo zakomponováno i několik scén,kdy se člověk opravdu zasměje,což ja vždy ocením,když je humor ve strašidelném filmu dobře použitej....Do toho sem tam dobře použitá krev,kdy nechutny scénky byly opravdu nechutny....Super nápad,4 hvězdičky proto,pač miluju správně zakomponovanej humor......Bavil jsem se... ()

Chicharron

Jako jediný dávám za 5*, cha cháááá. Tak je to určitě exkrement a hlavní "hrdinka" je hlavně ze začátku hodně nesympatická, nicméně film je rovněž dost originální, zejména s jedním zombíkem v celých cca 2/3 filmu a "vztahem" vzniklým mezi zombíkem a hlavní hrdinkou. Téma "zombie apokalypsy" je prostě uchopeno jinak a z toho důvodu hodnotím velmi pozitivně stejně jako pozitivní "vývoj" hrdinky od zfetované šlápoty k zodpovědné matce a neohrožené zombie bijkyně :). A kdoby nechtěl ocucávat použitý tampón, že jo? ()

lineker

Nechápu proč ve výčtu žánru chybí komedie (slušný hlášky, tampón). A možná, kdyby se tvůrci tímto směrem zaměřili silněji mohl to být vcelku koukatelný biják. Takto je to hodinová zombie naháněčka jednoho rozšklebenýho psíčka za hárající fenkou. Zvolna rodící se láska. Takže, když se vrátím na úvod mohlo by být ještě doplněno romantický. Další průser je totální imbecilita hlavní hrdinky. Jednu chvíli drží v ruce láhev vodky u nohou rozdělaný oheň a skrz šutr na ni čumí ten vyfešákovaný hipster. Nad scénářem asi nikdo moc nepřemýšlel. ()

pido73

Origynálne ale vôbec nie zlé asi 2 - 3 × som sa aj zlakol . Len jedna vec ako mohol prežit malý chlapec v takom velkom dome sam dookola plno zombíkov . Ja viem v tomto žanri netreba hladať logiku film vas bud bavi alebo nie mna teda bavil ()