Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (11)

Vyšehrad (2016)

Z mého pohledu se o Bůh ví jakou kvalitu nejednalo, na to, kolik jsem o tom slyšel, úroveň nic moc. Musím říct, že Lajna je lepší. ()

Rovina (2016) (E01)

Některý vtipy byly hodně laciný, ale jinak docela bavilo. ()

Zápisné (2016) (E02)

Přišlo mi to na stejné úrovni jako první část, asi to nedokážu plně docenit, přece jenom mi jsou bližší jiné sporty. ()

Roman (2016) (E03)

Stále mě to nepřesvědčilo a pořád nevím, co si o seriálu myslet. ()

Kabelka (2016) (E04)

Skoro jsem chtěl napsat krátký a úderný, ale úderný to bylo oproti předchozím epizodám, jinak moc ne. ()

Škodovka (2017) (E05)

Až moc jednoduché a přímočaré. ()

Charita (2017) (E06)

Jediným světlým okamžikem byl asi Řepka, jinak nic moc. ()

Máma (2017) (E07)

Teda nebejt ty díly tak krátký, tak se na tenhle seriál asi vybodnu, ale když už jsem se dostal tak daleko, tak ho asi už dokoukám. ()

Beďar (2017) (E08)

Tak tuhle epizodu snad "držela" jen ta holčina. Nic víc. ()

Zázemí (2017) (E09)

Cosi jako potencionální delší zápletka se objevuje až teď. Škoda. ()

Zápas (2017) (E10)

Na závěr mírné zlepšení, ale žádná valná úroveň to nebyla. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)