Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (11)

Vyšehrad (2016)

Kuba Štáfek dokazuje, že i navzdory svému domovskému projektu platí za výtečného komika, slušného herce - Ačkoli střihnout si takového rozkošně vygumovaného suvenýra musela být radost.. - ba dokonce vůbec ne špatného tvůrce.. Má sice opět o Kolečko víc, nicméně tomu to tentokrát zase jednou jede jako po mokrý trávě při špatným obutí.. Na dobře zvoleném půdorysu mikrokomedie rozehrávají pánové výtečné bago, při němž se vtipně trefují do jedné fotbalové osobnosti za druhou jako svýho času Roberto Carlos do zdi.. Vulgarity (v)hodně za pulicí čarou tentokrát celému projektu přesně pasují.. Účast několika fotbalových hvězd potěší i z toho důvodu, že naznačuje, jak si ze sebe kluci zvládají dělat legraci, což jim budiž přičteno ke cti.. Vysokou kvalitu, jakkoli některé epizody platí za vyloženou holomajznu, dokládá pak především reakce mistra Limberského..;) ()

Rovina (2016) (E01)

"Ne, Barca to neni, Lavi !!" - "Prcám Barcu, voe !!" ;) ()

Zápisné (2016) (E02)

"Kováky, jo ?! To ještě existuje ??" ;) ()

Roman (2016) (E03)

"I ten Paska ze mě bude mít prdel !!" ;) ()

Kabelka (2016) (E04)

"Kontakt tam byl !!" ;) ()

Škodovka (2017) (E05)

"To je Peltova stará, ty vole !!" ;) ()

Charita (2017) (E06)

"Už nejsi tak hustej, co ?!" ;) ()

Máma (2017) (E07)

"Jaká píšťalo ?? To tys měl celou noc píšťalu v prdeli !!" - "Hele, říkali jsme, že to nebudem vytahovat !!" ;) ()

Beďar (2017) (E08)

"Ty vole, já vypadám, jak nějakej čerstvej nákup z Indie !!" ;) ()

Zázemí (2017) (E09)

"Ty nejseš žádná raketová inženýrka, ty vole.. Ale proč zrovna s tímhletím ??" ;) ()

Zápas (2017) (E10)

"Ale budeš na ni hodnej !!" - "Tak to je snad jasný, ne ?! Však já i když prcám jiný, tak stejně myslím na ní.." ;) ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)