Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Kumbik

Musím změnit komentář... Kvalita šla enormně (jakože hodně) dolů. Když jsem viděl první čtyři díly, tak jsem nebyl vůbec nasycen a chtěl jsem další a další díly. Ty díly byly prostě dokonalé a rád se na ně podívám znovu, jelikož jsem se od srdce zasmál. Určitě byla znát absence Prachaře, který mi sedl jako manažer daleko více, ale jen jím to nebylo, bohužel. V posledních dílech chyběl ten vtip a příběh... Kdyby vyšla nová série, tak bych se nezlobil, ale asi bych to nedoporučoval, jelikož nápady už docházely od šestého dílu. Každopádně Štafek ztvárnil postavu, kterou si lidé budou ještě nějakou dobu pamatovat, stejně jako Dejdar Ozzáka, holt to nebude pro lidi Jakub Štafek, ale Julius Lavický a.k.a. Lavi... :) Průměr mi vyšel na 3,5, takže dávám horší čtyřku :) ()

bowow

Koncentrovana pecanda ve stylu "to snad neni mozne :)". Je to mozne. "Laviii, genius i dylina" stoji za tech par minut. Ja se bavim. ()

bilder

Mám 100 chutí dát rovnou 100, ale ještě není ani půlka, tak počkám. Jako milovnice, návštěvnice fotbalu a samozřejmě Sparťanka se tetelím blahem. Tohle se fakt povedlo. Jsem už v důchodovém věku, ale na Spartičku ještě dojdu. Až to nepůjde, snad mě kluci donesou ;o) ()

LikamCz

Seriál který staví na kratších scénkách se sakra povedl! Vtipná satira na dnešní fotbal. Herci jsou zvolení dobře. A chytlavá úvodní songa XD Opravdu doporučuji :) --5/5-- ()

Kresloun

No ty vole!!! Tohle nemá chybu. Hele Laviii, kdyby tě ty kočky, co tam v každém díle máš, už nebavili, pošli je za mnou. Taky mám doma dres Reálu :-) ()

daetoxx

Výborný. A za ten soundtrack musím zvednout hodnocení na plnej počet, protože je zkrátka dokonalej - vždycky mě roztancuje... LAAAVIIII ()

Calabria

Nemám rád fotbal a ani se v ním nevyznám. Ale ocením humor a postavy, kterým sedí role a to v tomto případě je těžce konkurenční. Opravdu Kuba v roli Laviho je naprosto dokonalej, ta postava mu přesně sedí a přitom vyšel ze svého civilu tak, že se nekouká jinam. Prachařovy kvality známe, i když se pro mě nehodí do každého filmu kde účinkoval, tak zde je na správném místě. Pavelku jsem znal jen z ulice. Až nedávno jsem byl v kině na Padesátce a opravdu musím uznat, že mě ten herec zatím baví. Určitě se mi tenhle styl humoru hodně líbí a se vším jsem spokojený. Škoda že seriál běží na Obbod, který jen pro tento seriál dost drahý (150kč měsíčně), chtělo by to i individuální taxu. ()

matej773

Vzhledem k tomu, že se sám ve fotbale vyskytuji a zároveň jako mnohem objektivnější účastník než hráči klubů (rozuměj rozhodčí), mi tento miniseriál opravdu padl do noty. Popisuje neduhy hráčů, a zároveň se to rozhodně vztahuje i na hráče, kteří nejsou na takové vrcholné úrovni. A ano, ještě k tomu to často jsou děti, přesněji mladiství, kteří si často dovolují více než dospělí. (Až na jednu výjimku... :D) Edit: První čtyři díly byly fajn, pak menší pauza, naštvanost kvůli OBBODu, o to větší natěšenost, ale pátý díl naprosté zklamání... Ok, snad to půjde, ale po šestém díle si říkám, jestli má cenu na to ještě vůbec koukat... Proto ze 100 % měním na slabých 68 %, a snad to půjde... U sedmého dílu pomalu ztrácím naději, proto měním na 50 % a snad to ještě půjde zachránit! ()

sbinda

Nekomplikovaný, vtipný, trefný, aktuální, trapný, based on true stories, má to spád a díky krátké stopáži prakticky žádné hluché místa. Slušné hlášky, které se zřejmě ujmou. Formát ideální na zkouknutí místo večerníčku nebo ve volný chvíli třeba cestou tramvají do práce. Hlavně aby klukům vydržel dech s nápady. Co kdyby v jednom dílu zatahal za nitky Tonda Blaník? Slušná zábava za 90%. Nevěřil jsem, že Laví je i režisérem. ()

Hynais

Vtipné. Přesnější představení některých fotbalových i nefotbalových prvků z fotbalového prostředí než cokoliv předtím a to navzdory výborně zvládnuté nadsázce! ()

CyWilly

Jednoduše geniální. Když Prachař volal Romanovi, myslel jsem, že chcípnu smíchy. Štáfek je frajer, Prachař je dokonale slizskej a kolečko na co sáhne, to pozlatí. Jen tak dál. ()

Mocak81

Mám rad fotbal a tihle fotbalisti a figurky posilají tenhle sport do pr....bohužel přesny a vystižny obraz žumpy v českem fotbale, peníze a korupce vládne, kde talenti neprorazí protože nemají bohaté rodiče a prvni ligu hrají tihle hovada. A když se nahodou najde talent tak ho ten kolotoč přeplacenosti vetšinou semele. To vše obohaceno o hlašky ktere jsou za pár tydnů už legendární dělá z tohoto seriálu velkou zábavu. ()

hotHANZ

Vyšehrad........ První díl 12 min. Druhý díl9 min. Třetí díl8 min. Čtvrtý díl 6 min. Pátý díl 5 min. Chtělo by to nový start.....držim autorum palce aby se dopracovali k cca 15 minutove stopáži nebo klidně 10 minutové, ale určitě né méně ()

mistrpropr

Dávam plnej počet. Už jenom za ten nápad a že si nevymejšlej nějaký pseudonymy a ty hráče tam normálně jmenujou si to zaslouží vyšší hodnocení. Nehledě na to, že je to super zábava :)) ()

Sara007

Ve fotbale se sice orijentuji jen povrchně, ale tento seriál mě baví opravdu hodně. O duchapřítomnosti některých hráčů fotbalu vím, a proto seriál potěší i neznalce fotbalu jako jsem já. Doporučuji. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)