Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Olík k tomuto seriálu (2)

Vyšehrad (2016)

Můžete mít názor, jaký chcete, ale každý musí uznat, že od Okresního přeboru (jestli je shoda v tématu náhodou je otázka) tady nebyl seriál, který by tak zahýbal děním. Grandiózní úvod, pak sem tam i teklo do bot, tlačilo se příliš na pilu nebo došlo i na vyloženě trapné momenty….ale celkově proměněná rozhodující penalta ve finále Mistrovství světa…..a dost možná dloubákem ala Panenka. Tohle nadějné lvíče vtrhlo do obývacích pokojů, hospod, kabin, médií, prací....no jako lavina. Muži chtějí být jako on, ženy chtějí být s ním. Vlasy se odbarvují, hlášky se stávají lidovými. No, možná trochu zkrotíme doposavadní nadšení. Seriál má bohužel klesající tendenci. Lavi jako takový se okouká, autorům dochází nápady a jeden další díl se začíná čím dál více podobat karikatuře původního Vyšehradu….každopádně jeho zásah do bytí tuzemských domácností měl rozměry Mount Everestu a tak „prcám Barcu“. ()

Rovina (2016) (E01)

Jirka Luňák, Jarda Kužel....tady se nám někdo stylem laviny bez kompromisů řadí mezi nesmrtelné. Laťka nastavena hóóódně vysoko....formát, téma, vtipy.....kdo se někdy jenom malíčkem otřel o fotbalovou merunu a zároveň není úplný suchar musí nadšením skákat dva metry vysoko. Tak určitě to bude to stát mraky kurva propařených nocí, aby vydržela forma, ale balon je kulatý a každý zápas začíná za stavu 0:0 a tak s trochou to srdíčka věřím se zadaří ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)