Slavnostní koncert při příležitosti 80. výročí narození prezidenta Václava Havla

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2016, 60 min

Semjon Byčkov

V podání České filharmonie, za řízení vynikajícího ruského dirigenta Semjona Byčkova, bude provedena Symfonie č. 9 Antonína Dvořáka. Přímý přenos z pražského Rudolfina. (Česká televize)

ghatos

K Sobotkovi - nějak nám přibral pokakaný čuník. K Pithartovi - třeba bude lepší být tím rakem. Hvězdičku za Dvořáka, ten zbytek okolo byla čistá katastrofa. 22%. ()

6thSun

Důstojná pocta, hlavně že trojice současných politiků nekecala moc dlouho. Projev Pitharta byl oproti tomu správně naléhavý, škoda, že to Péťa v závěru nezvládl, nechal se unášet potleskem a ne a ne se mít k odchodu, což nakonec přimělo zmatené publikum k povstání, jakoby šlo o poctu jemu a nikoli Václavu Havlovi. ()

Kri-kri odpad!

Kult osobnosti v plné kráse, že by i Saparmurat "Turkmenbaši" Nijazov mohl závidět. Smutné, že se tyto nucené pocty udělují někomu, o kom se veřejně ví, že byl ochlasta, kriminálník, děvkař (Dášu píchal ještě když žila Olga), vlastizrádce, majitel luxusní haciendy v Portugalsku, udělovač milostí vrahům a tunelářům, schvalovač "humanitárního" bombardování Jugoslávie a v neposlední řadě nehorázný amerikanistický vlezdoprdelista. Vychcaný skřet líbivými řečmi dokázal oblbnout národ pouze pro vlastní blaho a svých kavárenských kumpánů, kterým pak coby prezident zajistil dobře placená koryta, zatímco lid v podhradí při hromadném propouštění a zavírání fabrik poznal temnou stránku vycinkané revoluce. ()

lampa1

Keď nepočítam ten zvyšok okolo koncertu, tak jednoducho musím za Dvořáka, Semjona Byčkova a Českú filharmóniu dať plný počet. ()