SOLOM.

„Kde se tu vzal ten Čmoud?“ tož už ani Marie nebyla panna, ale nymfomanka? Tak kdo je sakra Ježíšův fotr? Křesťani poserte se, ale já se pobavil i v tomto případě. Rozhodně mi to nepřijde jako nejslabší díl Mrazivých tajemství. Tenkrát v tom Betlémě musela být kurevsky dobrá Bukkake párty i s grupáčem na závěr… ()

Necrotongue

No, tato epizoda rozhodně nepatřila mezi ty zcela nejlepší a ohodnotil bych ji třemi hvězdičkami, jenže zahrála na mou oblíbenou strunu, takže jsem musel přihodit jeden kousek navíc. Celá ta vtipná historka o zrození největšího z tesařů pro mě vždycky stála na vodě a samotný J. K. vypadal jako Ken, což mě pobavilo a církevní hodnostáře a puritány jistě potěšilo. ()

Frajer42

Nemohu se zbavit dojmu, že do 4 minut se dalo zakomponovat podstatně více humoru, než jen poukazovat na bukkake party v Betlémě a nařknutí biblické postavy z posedlosti sexem, což v dané době enormního nedostatku zábavy, musela být velmi oblíbená, často jediná možná společenská aktivita zábavného charakteru. [20 %] ()

Jara.Cimrman.jr

"Pokud by Ježíš skutečně byl Synem božím, znamenalo by to, že Bůh porušil jedno ze svých vlastních přikázání." Z právního hlediska je to jasné, z medicínského hlediska není pochyb, špetku humoru to obsahuje, ale celkově jsem z toho kopání do neposkvrněné nymfomanky poněkud rozpačitý. ()

Luk Skywalker

Slabý díl, vždycky v 2.sérii přišla nějaká pecka hláška, která mě "rozsekala", což u tohoto dílu chybělo, přišla jen hláška k pousmání a to je málo v porovnání s předchozími epizodami. A že celé křesťanství stojí na nevěrohodné historce, která je z biologického hlediska nesmysl víme dlouho, ale je nutno ho pořád zmiňovat. ()