American Horror Story - Freak Show

(séria)
  • Česko Freak Show (viac)
USA, (2014–2015), 10 h 44 min (Minutáž: 44–61 min)

Jessica Lange, Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, Kathy Bates, Michael Chiklis, Denis O'Hare, Angela Bassett, Emma Roberts, Naomi Grossman, Mat Fraser (viac)

V pořadí čtvrtá série s názvem Freak Show je zaměřená na jedno z mála posledních panoptik v Americe 50. let. Vypráví příběhy lidí a příšerek, kteří spolu putují po státech a vystupují, aby v tehdejším světě vůbec přežili. Lidé jim za vystoupení sice platí, zároveň jimi ale opovrhují a myslí si o nich jen to nejhorší, což jim dávají najevo především, když je potkají na veřejnosti. Právě lidé se mnohdy ukážou být většími netvory než samotné příšerky. Kromě tohoto životního údělu čelí ještě dvěma podvodníkům, kteří mají v plánu je zabít a vydělat si na prodeji jejich těl do muzea kuriozit a bohatému rozmazlenému psychopatovi, který je posedlý touhou získat pro sebe siamská dvojčata, která se k panoptiku nedávno přidala, a je pro to ochotný udělat cokoliv. Freak Show oproti prvním třem sériím sice funguje spíše na stinných stránkách lidské povahy, ale i tak zde nalezneme prvky nadpřirozena a dvě vyloženě duchařské epizody. (Bohnice05)

orionn

Neviem. Aj som rozmýšľal, že sa na to po 3 častiach vykašlem ale nakoniec som to dopozeral. Aj keď viacmenej mi to občas robilo v podstate len kulisu popri domácich prácach. ()

Ardath

Freak Show je prozatím nejvyrovnanější a nejlepší série American Horror Story. Předešlé části samozřejmě nezaostávají, ale tato se mi asi nejvíce trefila do noty. Tak ať žije zrůdnost! ()

SANNY22

Touto sériou som začala ako 1. Neviem ani prečo. Asi ma zaujal ten názov "Freak show". Po 1.epizóde som si povedala, že to bude blbosť, proste totálna kravina. Ale mýlila som sa. Táto séria ma asi najviac bavila (zatiaľ som videla 1. a 2., čiže možno, že zmením názor). Na prvý pohľad "kravina", ale mňa vždy bavili najväčšie somariny :P. Nevedela som vypnúť počítať a ísť spať. Proste tak ma to strašne bavilo, že som sa od toho nemohla odtrhnúť. Skvelé herecké obsadenie, aj to prostredie. Každá z postáv bola niečim jedinečná. Čiže fakt super :P ()

PanIncognito

Povedená řada! Horor se sice vytrácí, ovšem přísná krutost a výstřednost zůstává. Navíc sestava osudů monster nutí diváka k zamyšlení a emocionálně je zasáhne. Hudební čísla, která předvádí Jessica Lange jsou úžasná. Tento zajímavý příběh stojí za shlédnutí. ;-) (viděno s dabingem) ()

Mylan_ek

Klasický AHS . Tahle série mě celkem překvapila kvalitou a tajuplným dějem až do konce za mě spokojenost. akorát mi trochu hnulo svědomím že ty policajty co zabili MEEPA nikdo nezabil. Obsahuje vraha vraždy vše sedí tak jak má na tu dobu kde se děj odehrává to scénáristé dobře zafigurovali jsem velice spokojen. ()