Dom mŕtvych

• Česko House of the Dead (viac)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

Dimo

Jelikož jsem dosti dobře věděl, do čeho jdu, tak jsem nemohl být nijak šokován, vlastně jsem se těšil, (!) co uvidím. A mazec. Toporní herci, scénář prostě snad chybí, zpomalovačky a oblétávačky každou chvíli, nelekavé lekačky, exteriéry jak ve studiové pohádce, dialogy, nad kterými zůstává rozum stát... to všechno jsem čekal a dostal, celou dobu jsem se vlastně přiblble usmíval, protože je moc dobré vidět něco, co je opravdu špatné, kam se až dá se vší vážností zajít a samozřejmě, poučíte se, co vlastně "špatné" znamená. Jedna z nejvíce fascinujících věcí, jsou prostřihy na záběry ze hry, to snad aby divák nezapomněl, že se jedná o herní adaptaci !!! :-D A když zrovna není game prostřih, tak je střih mezi záběry vytvořen jakoby krví stékající shora, či obdobnou sračkoidní prolínačkou... Amatérské video z Windows Movie Makeru hadra, fakt ! Naopak jsem mírně zklamán, že jsem si nevšiml onoho slavného okamžiku, kdy má být vidět ve scéně krytka kamery, nebo co :-) Jako hodně zkažená třešnička na dortu byl opravdu špatný španělský dabing... Mám pocit, že Španělé neumí, protože to už je druhý film... Takže zhodnocení a jak film brát? Pro dementy vážně, pro ostatní jako zábava, ovšem jen pokud víte, do čeho se pouštíte. Jsem rád, že jsem tento přečin, tedy pardón, sračku, jéžiš, zase vedle... film, viděl. 20%, ale jenom z pr*ele :) ()

BLADER

Raz za čas sa dá pochopiť, keď je niekto natoľko odvážny, že vypustí do sveta nejaký kvalitný trash, poprípade nenáročné videobéčko, ale čo je veľa, to je veľa. Chápem, že hra musela byť plná bojov hrdinov s ich vnútornými démoni ( lol... ), to bol vtip. Teraz vážne - aboslútne, ale absolútne nechápem, PREČO takýto "film" vlastne vznikol. Ak sa chcel Boll zabaviť, pochopím to a ( možno ) mu niekedy dám ešte šancu, ale ak toto myslel aspoň trošičku vážne, je to blázon. Tú jednu hviezdičku dávam za to, že mi je ho vlastne ľúto a uvidíme, či sa niekedy zlepší. Aj keď musím pruznať, že asi nemám nervy, aby som to niekedy zisťoval. ()

zberatel

Totalna blbost, ale ja som sa na nej naozaj zasmial a zo vsetkych Bolloviek tato je jedina ktoru by som bol schopny pozriet niekedy znovu :). ()

Psycho.R

Ach jo, ten Boll je šílenec, když vynecham nelogický části, který jsou na každym rohu, nebo v tomhle filmu spíš za každym stromem, tak se na to dalo koukat, ale měl by si asi uvědomit, že tohle neni Matrix, že sem se zpomalené záběry Bulett time nehoděj´, zvlášť, když to ty perfektní herci nestíhaj´:-D ()

sarfian

Film je takmer bez scenára, logika tu neni, masky celkom priemerné, zombíci - lietajúci plavci, každá akcia blbo zostrihaná a navyše prepletaná zo zábermi z hernej predlohy. A hercov zobral režisér pravdepodobne z Bábkového divadla. Ale aj napriek tomu všetkému sa to ešte ako-tak dá. VIDENÉ 1x ()

Nix

Hry House of the dead jsem měl rád. Skvělá odpočiňkovka a dycky to dokázalo zabavit. A i když si film bere inspiraci, tak prostě Boll je takový, že dokáže vše zprasit. Nejsem Bollův znalec, ale některé filmy ani nešly dokoukat, ale na zoubek podrobněji se mu podívat musím. A nejspíš asi ví, že ty hry existují, ale takový adaptace, to je prostě průser. Proto se na film musí nahlížet jako kdyby byl to jen film, ono ani horor to prostě není i když jsou tam "nemrtví". A pak to prostě dokáže zabavit, jako nebudu to úplně zatracovat, ale ani to nebudu vychvalovat. Ale pokud si to někdo nepustí, vůbec nic se nestane a raději si zahrejte jakoukoli hru pokud se chcete s touto značkou seznámit. ()

Rimer545 odpad!

UB se opět předvedl a dokázal, že není režisér. Naprosto film o ničem. Žádný strach s filmu nevyzařoval, ani akce, napětí, vůbec nic. UB by měl být zakázán. ()

markyzgero

někde jsem slyšel, že pokud chcete vidět kvalitní horor, musíte si vybrat něco, co má na csfd míň jak 50%.souhlas.vzít si bolla jako rukojmí vlastního vkusu je strašně laciný a povrchní. ()

acn

Dát odpad filmu s takovýma přestřelkama, slow motiony a bullet time efekty? To snad nemyslíte vážně. Uwe jede tempem jako když stařence vypíšou slevy v Kauflandu, metá jeden WTF za druhým a baví, technicky má všechno v píči a nechá kameramana točit kamerou kolem herců jako když si kroutíte pindíka ve sprše. Pak to prostřihne záběrem na herní chvilku, pomastí nad xbox ovladačem a jede dál. Psát tu ty hlášky nemá smysl, zarolujte dolů a uvidíte pár krásných ukázek. Je to prostě LSD Matrix mixnutý Úsvitem mrtvých bez obchodu s hudbou ze staré techno rave drogové party. ()

Sir Ludvig

Hocikto iný, a myslím tým hocikto iný na tejto planéte by natočil s tým istým rozpočtom, rovnakým príbehom a s tými istými hercami lepší film ako je tento... Uwe je proste úplný impotent! Ani jeden nápad, to sa tak často nevidí.... !!! ()

nooly

Za sebe mohu říct, že jsem si film užil. Akční scény byly kupodivu provedené celkem slušně (včetně až přemrštěného použití možných i nemožných klišé), zápletka byla jednoduše geniální (to byl vtip) a herci k zulíbání. Nedomnívám se, že to Uwe Boll myslí až tak vážně, tedy alespoň podle toho, co říkal na přednášce na Breakpointu07. Od začátku dokonce se prostě sečtělý a tolerantní divák má čemu smát. Objektivně však musí být moje hodnocení takové, jaké je. ()

ramislav odpad!

Už jak jsem si přečetl jméno režiséra, hned jsem věděl, že se z toho vyklube něco příšerného! Bohužel, jsem fanda této šílené střílěčky od SEGY, takže má povinnost byla shlédnout tento film. K mému překvapení vůbec nedošlo, protože to, co jsem od filmu čekal, jsem dostal. Jedním výstižným slovem - KATASTROFA! ()

Mire odpad!

Súdiac podľa hodnotení som raz nazrel do kuchyne tohoto režísera, čo dobrého sa v nej varí. Vybral som zo širokej palety jeho produktov práve tento a dodnes netuším či som urobil dobre :) Či mu ešte dám šancu, nedám mu šancu? No nič menej, toto nebolo ani o jednom z tu uvedených žánrov. Pôsobilo to skôr na mňa ako komédia, ktorá sere na to že má zabaviť ľudí :) ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (viac)