Filmový dokument Rocco, sleduje životný príbeh slávneho talianskeho pornoherca Rocca Siffrediho. Odhaľuje veľa nielen z jeho bohatej kariéry, ale rozoberá hercove nadanie a nedávne rozhodnutie úplne opustiť porno priemysel. Rocco Sifredi znamená pre pornografiu to, čo Mike Tyson pre box alebo Mick Jagger pre rock´n´roll: je žujúcou legendou. Siffrediho prezývka „taliansky žrebec", ho dokonale vystihuje – vo svojej viac než tridsaťročnej kariére, nakrútil vyše 1500 filmov. Jeho matka chcela, aby sa stal kňazom, on však svoj život zasvätil inému bohu: žiadostivosti. Siffredi sa vo veľmi otvorenom dokumente úplne odhaľuje a hovorí o všetkom aj za cenu zničenia vlastného mýtu. Rozpráva svoj príbeh, začiatky, kariéru, manželku, deti... a konečne i niečo, čo navždy zmení divákom pohľad na jedného z najslávnejších pornohercov všetkých čias... (Continental film)

Luk Skywalker

Tak o Roccovi se toho moc nedozvíte, jen to že má velkého čuráka a je to erotoman, a proto začal honit v 9 letech. Někteří by to jistě léčili, jenže on radši šel točit porno, což se mu daří (a moc mu nevěřím, že je konec díky jeho "prokletí"). Takže sleduje nějaké neurčité časové období, kdy Rocco točí svůj poslední film, kde přizve své porno-známé z minulosti. Rád dohazuje kšeft svému bratranci, kterému nešlo jak pornoherectví, tak natáčení kamerou. Rocco i když teda všechny herečky "umrdá" k smrti (ale všechny to přežili, zajímavé), tak k jim je galantní a má charisma, bo všechny chtějí jeho velkého ptáka. Kecy jeho syna a manželky bych věřil, kdyby synek řekl, že je fotr slavnej a manželka, že sice píchá jiné, ale prachy to nese. Trošku aspoň jde vidět ze zákulisí natáčení porna, ale čekal jsem více. Ale nenudil jsem se, takže 3 hvězdy. ()

mardun

Rocco placici pred zrcadle, Rocco zpovidajici, Rocco brecici nad svym velkym udem. Docela vkusne natoceno, document snazici se realisticky a pravdive popsat hvezdnou pornokarieru snad nejvetsiho porno krale vsech dob. Nejak se mi, ale nechtelo verit vsemu co bylo ve filmu receno, hlavne zpovedi syna kde mluvi jak je pysny a hrdy ze Rocco je jeho otcme. No nevim jak bych se citil a zil ja kdyby muj otec byl pornohvezda a matka take. Kazdopadne zajimavy document, ktery stoji za to ho shlednout. ()

Stíba

Portrét legendy branže daleko přesahující odvětví pornoprůmyslu. Je to pohled do duše člověka, pro kterého je sex dar i prokletí zároveň, který je nezaměnitelnou osobností, v mnoha ohledech ojedinělou a unikátní a také pohled na porno z troufám si tvrdit zcela jiného úhlu, než jak ho vidí a vnímá většina lidí na jedné či druhé straně. Je tu spousta zajímavých myšlenek kdy Kelly Stafford v jednom ze svých monologů na farmě zachytila podstatu spousta věcí asi nejlépe jak mohla (ultrafeministky by se z jejích slov asi zbláznily). Některé myšlneky mohly být rozebrány více ale i přesto je to více než důstojný životopis se silnou atmosférou zejména tak do dvou třetin filmu. Na porno budu od nynějška pohlížet zase trochu jinak. ()

Likan7

Více než autobiografie asi nejznámějšího pornoherce ever je velmi zajímavé sledovat, jaké je zákulisí pornoprůmyslu. Vztahy mezi lidmi, kteří zde pracují. Vztahy herců atp. Samozřejmě sledujeme poslední roky Rocca a naštěstí jsou to natolik zajímavé a svým způsobem šokující záběry, že Vám těch 100 minut v pohodě uteče. Možná jsou trochu přitažené ty dramatické záběry na Rocca ve sprše nebo snaha ho trochu polidštit pomocí synů a manželky. Tohle mi tu trochu vadilo, ale naštěstí je to tu v tak malé míře, že se to dá vydržet a za 5 minut nám před kamerou zase choděj spoře odenné dámy, které si s Roccem připravují nakládačku :) ()

m4xp4yn3

Legenda pornoprůmyslu se otevřela a pustila nás do hloubi své duše. Jen škoda že je té hloubky tak po kolena. Obroti běžným "behind the scenes" toho tento dokument nabízí jen málo, a spíše jednotlivosti, než že by skládal nějak zajímavý obraz. Nejzajímavější postavou je tak Kelly Stafford, která jediná je schopná nějaké celistvé úvahy. Většina filmu je jednorozměrnou ilustrací, která bez větší invence dokumentuje Siffrediho charisma a pracovní náplň. Na film o pornu je to neúplné. ()

Psycho.R

Dobře natočený dokument jde natočit i o plebsu pornoprůmyslu. Pokud někoho zajímá, jak takové filmy vznikají, pak je to dobrá návštěva. Ale osoba Rocca, který mluví o tom, jak ho vnitřní démoni nutí dělat to co dělá je spíš úsměvné. ()

Demonic189

Síce mi prídu niektoré vyjadrenia mierne sporné (vyznania manželky, syna, koniec kariéry, iritujúca Kelly), ale nenudilo ma to ani na SEKUNDU. Naopak, neraz som sa skutočne dobre zasmial a informácie hltal ako prítomné herečky teplé semeno. Potešil ma artový nádych dokumentu, Rocco a jeho bratranec sú obrovskí sympaťáci, človek sa toho z prostredia branže dozvie až až a šukandy sú napriek svojmu IQ obsadené priam famózne. PS: o Češkách opäť zmienka... ()

arkie

Filmu nemozno upriet zaujimave sceny, kde mozno vidiet Roccove mojo, hlavne v kontakte so zenami. Okrem faktu, ze je zavisly od sexu sa ale nic podstatne nedozvieme, vsetko sluzi len k glorifikacii toho, co Rocco sam chce ukazat. Dokument to nie je, otazne je tiez nakolko su "spontanne" sceny nahrane, tiez mnohe vypovede jeho rodinnych prislusnikov posobia skor ako zrucne PR. Klincom do rakve je jeho ohlasenie konca kariery, a potom kludne toci filmy dalej. Pomerne vtipne je vidiet sposob tocenia jeho filmov, hlavne toho "posledneho", kde zhmotnuje svoju masturbacnu fantaziu, pricom stab z kinku vyvija maximalne usilie, aby sa tvarili vazne - clovek caka, ze kazdu chvilu vypukne nieco ako biggus dickus ... ;) Mozno sa to oplati vidiet raz, ale verim, ze su lepsie filmy. ()

Kingjiri

Forma a technická stránka dobrá, bohužel scénář (byť jde o dokument) nic moc. Silnější momenty z vyprávění Rocca o jeho životě bych spočítal na prstech jedný ruky a nějaký pasáže působily dost uměle (inu pornoherci žádný velký herci nejsou). Nejzajímavější mi přišel vhled do zákulisí natáčení porno branže. Zbytek byl asi tak zajímavej jako blonďatá pipina na začátku, co se za každou větou debilně smála. Samozřejmě jsem vzhledem k reálnýmu námětu nečekal tak strhující biják o vysloužilim pornoherci jako k nám doputoval ze Srbska, ale čekal jsem fakt víc. Druhá silná hvězda za filmařinu, polonahý ženský a vtipný debaty o námětech na nový Roccovy bijáky. ()

Hellknight12

Zaujímavý dokument ale čo ja viem vôbec to nie je zle na to že to má 100 min tak tých informácií ktoré Rocco v tejto stopazi ponúkol je málo ale je to aj pohľad do natáčania porna ( jeho štýlom) no a samozrejme nechýba ani nahota takže je to v podstate životopisný dokument o natáčaní porna. Je tam dosť informácií o pár herečkách ktoré som prekvapený, že o sebe ponúkli keďže to je dokument o ňom. To že je tam aj jeho rodina mi vôbec neprekáža. Ale som prekvapený, že tam nie je Sasha Grey. Je to na môj vkus trochu chaotické nemyslím časovo ale tie zábery niekedy skáču z miesta na miesto behom pár sekúnd . Takže za mňa 65% ()

gemi

Dokument o penisu veterinárních rozměrů, ke kterému je řízením osudu připoután narušený Rocco, který natáčí hanbaté filmy s "herečkami" s IQ plesnivé zavařeniny (blondýna se zákusem byla libová), vede s nimi pseudofilosofické rozhovory a z nějakého důvodu jim strká ruku do krku a se zalíbením pozoruje, jak se dáví. Dokument je vlastně skvělou antikoncepční pomůckou, protože poslední věc, na kterou má člověk po zhlédnutí chuť, je sex. ()

stan87

Tento film asi není pro každého, ale pokud se divák zajímá o dilemata porno herce Rocca a pornoprůmyslu, jedná se o zajímavý způsob prezentace tohoto tématu. Povedený dokument, který poskytuje vhled do pornoprůmyslu a blízkého okolí, rodiny a emocí Rocco Siffrediho. Konec je mírně monotónní, ale jinak většina filmu má zajímavý spád a schopně používá expresivní zobrazení řady faktorů, které jsou důležitě pro přemýšlení o postavě výše zmíněného pornoherce Rocca. ()

crap

Hmmm.. popravdě svůj postoj vůči tomuto velmi otevřenému dokumentu stále hledám. Slovo, které mě napadá jako první je asi bizarnost. Ne, že bych nevěděla na co jdu, ale i tak mě spousta věcí, týkající se pornoprůmyslu, překvapila nebo uvedla do rozpaků. Nejsem si zcela jista, zda Roccovi veřit všechny ty jeho pocity a zkušenosti, které zde tak explicitně vyjadřuje a detailně popisuje. Historka s přítelkyní jeho mámy po její smrti mě dost šokovala, na druhou stranu ale zase musím ocenit jeho absolutní otevřenost ve všech jeho "přiznání". Když člověk 30 let dělá to co on, veškeré drahoty jdou asi stranou. I když je to snímek pro mě velmi ojedinělý a zajímavý, objektivně jej posoudit asi nedokážu. Život pornoherců/hereček je něco s čím se pocitově nijak ztotožnit nedokážu, i kdybych se sebevíc snažila.. ()

elimS

30% - komentář 20ti slovy: "Herce" jsem neznal a doufal jsem, že se dozvím něco o "temném" životě pornohvězdy. Nedozvěděl jsem se skoro nic. Vše podstatné vystihl "castor" ()

masekjc

Dokument dost povedený, pár momentů ale zůstane z mé strany nedořešeno a nepochopeno. Nabízí se i otázka do jaké míry je to realita a do jaké míry fikce. Chápu, že v pornu jde hlavně o to jedno ale ty náměty na scénky, co ve filmu zazní, to je vážně děs. Navíc těžko říct kde by Rocco byl bez Gabiho, ikdyž jsem měl spíš pocit, že Rocca hodně brzdí. Což asi Rocco neviděl nebo nechtěl vidět...Ve finále se film soustředí až moc na Gabiho a nakonec je z toho spíše Gabi dokument. Konec konců bez Gabiho a jeho italského temperamentu by to ale nemělo ty správné grády. ()

Olafsson

Zatímco ostatní pornoherci pro mě byli, jsou a budou povětšinou jen slizké nesympatické kreatury, Rocco pro mě už před shlédnutím tohoto dokumentu byl Osobností... Toto přesvědčení se teď jen utvrdilo (pun not intended) a nejen to, film ve mě probudil několik zásadních, do této doby dřímajících, existenciálních otázek... Mám o čem přemýšlet, a to jsem od polodokumentu o nejslavnějším pornoherci opravdu nečekal... ()

pestak

Pro mě jako konzumenta pornografie, byla nutnost podívat se na hraný dokument, který šel do kin, protože je Rocco Siffredi nostalgická vzpomínka ještě na video kazety v půjčovnách. Tato ikona vždy posouvala hranice ve všech směrech, dominantním stylem, tak v análním sexu, proto přežívá v branži 30. let. To že ohlásil odchod je jenom záměr, aby dokument dostal filozofickou rovinu, ten vzhledem k internetové produkci, tam bude ještě do 60. let. Nicméně dokument dosahuje určité kvality. Odměřeně se nahlíží do zákulisí všeho okolo pornografie a jsou tam i některé humorné momenty s hláškami. ()