Horúce miesto

Harry Madox je samotářský muž, cynický podvodník, který se pohybuje na hranici zákona a má za sebou pestrou minulost. Táhne od města k městu, hledá důvěřivé oběti, které by mohl oškubat a většinou se mu podaří zmizet dřív, než všechno praskne. Jednoho dne dorazí do prašného sluncem rozpáleného městečka Taylor v Texasu. Najde si práci v obchodě s ojetými auty, jehož majitelem je postarší George Harshaw a začne pracovat na plánovaném vyloupení malé místní banky vedené excentrickým Julianem Wardem. Do jeho plánů však nečekaně začnou zasahovat dvě zcela odlišné ženy. Na jedné straně vyzývavá blondýna Dolly Harshaw, manželka jeho zaměstnavatele, vědomá si toho, že dokáže zamotat mužům hlavu a zvyklá na to, že vždy dosáhne toho, co si usmyslí. A když si usmyslí, že získá Madoxe, rozehraje známou hru nápadně nenápadných signálů a brzy dosáhne svého. Jenže na druhé straně je tu také Harshawova sekretářka Gloria Harper, nevinně vypadající kráska se smutným pohledem, skrývající před světem nějaké temné tajemství. Ani jejímu kouzlu nedokáže Madox odolat. Velmi brzy tak začnou jeho přípravy k loupeži narážet na nečekané potíže. (oficiálny text distribútora)

Starejsi

Okrem nahoty, krásnej Jennifer a dobrých hereckých výkonov film veľa neponúkol. Od scény kedy sa hlavný protagonisti kotúľali v objatí dolu svahom som vedel, ako film skončí. Takže koniec dosť predvídateľný a očakávaný. ()

DrifterSoul

Tak tohle je pecka. Ale pouze pro vnímavou část populace, s jistým IQ. Důvody proč? Mimo nádhernou Jennifer C, (která je dokonalým protikladem té cynické blond potvory se studenýma očima), pak tedy proto: (a) pomalé tempo děje, umocňující ospalost městečka, ztraceného v pustinách Texasu, (b) horko sálající z každého záběru, které neochladí ani vítr, pohrávající si s vegetací, a (c) parádní blues dokreslující náladu "Horkého fleku". A závěrem (d): vůbec proto nevadí bizarní chování většiny místních, vč. sympatického leč bezohledného Madoxe, s jehož počínáním (tedy výhradně kriminálním) se fakt nelze ztotožnit :-). ()

Sopholojong

Devatdesiatkovy polo-noir so solidnou juzanskou atmosferou, dvoma "superkundami" vtedajsej doby - sladuckou Jennifer a "femme fatale" mrchou Virginiou - a jednym lupeznickym "machom" Donom Johnsonom. Jedna zaujimava scena s vylupenim banky pri poziari a jedna skvela s vyvalenymi ceckami Jennifer na brehu jazera. Vsetko ostatne ale iduce na polovicny uvazok - rezia, scenar, audiovizual a obria minutaz to taha tiez pekne dole. ()

knoxvile

Tohle byl přesně ten typ filmu, který jsem hledal. Vyprahlý zapadákov v Texasu, přelom 80. - 90. let, tajemný cizinec, který naruší místní poklidné tempo. Virginia a Jennifer jsou v tom filmu zatraceně hot. U každé scény s mladou Connelly jsem si říkal, že jsem snad v životě neviděl nic krásnějšího. Čert vem dlouhou stopáž, otřepanou zápletku a pomalé tempo, ale tady to všechno prostě sedlo jak prdel na hrnec. Klidně bych tu roli vzal za Johnsona. POZOR: po shlédnutí budete mít chuť na sex, Coca-Colu a cigáro. ()

Nektarinka

Upřímně jsem filmu dala šanci jen kvůli mojí oblíbenkyni Jennifer Connelly, ale byla jsem příjemně překvapená. Don mi byl ohromně sympatický a celkově celý děj filmu se mi líbil. Závěr filmu mě tedy mrzel a musela jsem dlouho přemýšlet než jsem úplně pochopila co se stalo.. 3-4* ()

Sejkorka

Po chvíli váhání dávám přeci jen 4* Ze začátku se to trochu vleče, na druhou stranu jsou tam prima střihy, které to tak trochu dohánějí. Pak člověk pochopí, proč Harry zavítal do té Texaské díry. Závěr je trochu překvapivý, ale nevyhnutelný. Obě děvčata, Dolly i Gloria, jsou fakt kusy. Harry by raději mlaďounkou Glorii (devatenáctiletá Jennifer Connelly), ale musí poněkud psychopatickou Dolly (Virginia Madsen, 28 ). Jeho zločiny zdá se zůstanou nepotrestány, stejně jako Dollyiny. Slunce praží na odjíždějící Cadillac a naivní Glorii zůstávají oči pro pláč. .... ()

BStone

Tohle Dennisovi moc nevyšlo. Přitom to celé vypadá dobře, ale příběh jednoho podvodníčka spíše trpí nudou. Hvězdy za holky a za soundtrack. 40% ()

homoaquarius

Prvně jsem se domníval že půjde o klasickou road-movie. Byl jsem mile překvapen, že se z toho vyklubalo krimi-drama ze které to horko přímo sálá. Kdo to neviděl, bude unešen dějovou linkou i zvraty. Když k tomu přidáme překrásnou Jennifer Connely, užijete si super večer nebo kino. Doporučuji se před sledování vybavit půl-kilovým kbelíkem ledu a 2 litry Coca-Coly. A to ztvárnění USA maloměsta v poušti je dokonalé. Vedlejší role a kompars byly vybráy dokonale. A za mě 88/100. ()