Bývalý špičkový člen špeciálnych jednotiek Sam Decker (Dolph Lundgren) je dnes učiteľom na azda najtvrdšej strednej škole v Amerike. Jeho žiaci na jeho úsilie niečo ich naučiť, pre niečo ich nadchnúť a k niečomu ich inšpirovať reagujú apaticky, vedú medzi sebou tvrdé osobné spory, obchodujú s drogami... Sam už má toho pomaly, ale isto naozaj dosť, a tak sa rozhodne podať výpoveď. Ešte však musí naposledy dozrieť na najhorších previnilcov, ktorí dnes musia ostať po škole – nanešťastie sa však ukáže, že to bude pekelne drsný trest nielen pre študentov, pretože... Pretože v škole nie sú sami! Skupinke brutálnych zabijakov vedenej nemilosrdným sadistom Chesterom Lambom (Alex Karzis) sa totiž podarilo nepozorovane preniknúť do budovy. Zločinci, ktorí sú po zuby ozbrojení automatickými zbraňami a výbušninami, si v škole, ktorú mylne považovali za prázdnu, plánovali vybudovať nenápadnú základňu pre perfektne zorganizovaný zločin desaťročia. Keď si uvedomia nepríjemnú komplikáciu v podobe neželaných svedkov, bez zaváhania začnú po vystrašených tínedžeroch strieľať! A tak je zrazu namiesto množstva zvyčajných pravidiel dôležité už len jedno jediné – deti môžu, ba vlastne musia, dôverovať len a len Samovi, a to absolútne. A počet lekcií učebného plánu na tento deň sa taktiež zredukoval na jedinú podstatnú – prežiť! (TV Markíza)

walkingdead

Ono je těžké tyhle filmy hodnotit. Lundgren, Van Damme, Seagal a jim podobní nikdy hrát neuměli a když jsou navíc už z formy, tak to lépe dopadnout nemůže. Největší překvapení byl černošský teenager, který neuměl ovládat automatickou zbraň - copak oni fakt nejsou všichni černoši gangsteři? ()

waltosin odpad!

Ty vole takových vystřílených kulek a ne a ne se trefit. Jo a chtěl bych vědet kam dávali ty zásobníky, protože se vždycky odněkud vzali a nevím odkuď, že by měli v kapse každej po 30 zásobníkách????? :D ()

karnifex

Film s Dolphem Lundgrenem nemůže být špatný!!! Lehká akčňárna, která se bere s nadhledem a (místy) je vtipná. Jako učitel (ano, mám stejnou kombinaci jako Dolph, samozřejmě!) oceňuji jeho pedagogické nadání a výborné zvládnutí této profese - v tomto směru bych uvítal, kdyby ve filmu byly akční a školní scény v opačném poměru, protože Dolphův postoj k výuce dějepisu je velmi inspirující, a vzpomínky na jeho entusiasmus a citlivý přístup k problémovým žákům mi pomáhají překonat syndrom vyhoření. ()

Grimaldi odpad!

Sydney J. Furie je dle mého jedním z nejhorších režisérů vůbec. Sice netočí filmy co jsou špatné po stránce návaznosti děje či technické stránce. Ale natáčí nudně, zdlouhavě a bez špetky snahy. Divák si tak nedokáže k postavám vytvořit jakýkoliv vztah, což krásně ukazuje tento film, kdy mě osud hlavních postav opravdu nezajímál. Ve zkratce, Lundgren tu má samopal, trochu z něj střílí a záporáci by v jakémkoliv jiném filmu dostali roli maximálně komparzu. Nebýt jejich neschopnosti, dost možná bych jim v souboji s naprosto otravnýma studentama snad i fandil. ()

rubii odpad!

Slovo masakr by nemělo patřit do názvu, mělo by to v tomhle případě popisovat film. pro méně chápající MA - SA - KR ()

Ušák89

šílenost největšího ražení. Banda školáků zůstane po škole do které se dostane skupina zločinců Ale školáci je za vydatné pomoci učitele tělocviku , který je jen tak mimichodem bývalý voják. zneškodní. Fakt masakr:) ()