Polda

TV spot 5
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Réžia:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

David Matásek, Igor Orozovič, Vladimír Polívka, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Mário Kubec, Zdeněk Vencl, Jan Chudý (viac)

Kriminální seriál vycházející z žánru buddy movie, jehož hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové – komisař Michal Bříza (David Matásek) a jeho parťák, absolvent policejní akademie Andrej (Igor Orozovič). (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa bubun k tomuto seriálu (4)

Kurz přežití (2016) (S01E02) odpad!

Počítal někdo, kolikrát řekne Matásek slovo "koule"? Nechce se mi na to koukat znova. ()

Ve stínu feng-šuej (2016) (S01E04) odpad!

Tentokrát 3x koule. Matáska budu mít už navždy s tímto slovem spojenýho.... ()

Lovci pokladů (2017) (S02E03) odpad!

Ty dialogy psal někdo, kdo si asi myslí, že policajti (a všichni ostatní) mluvěj jako týpci z westernů, nebo prostě jako "drsňáci" ("Jako starej markeťák jsem cejtil trend" apod.) Další příšerná hláška: "Dám ti jednu radu. Tajemství udrží jenom rodina!" WTF? A jen pro zajímavost: tato epizoda se částečně natáčela v klubu Stromoffka na Letné. ()

Šikana (2018) (S03E07)

Matásek k Igorovi: "Netvař se jak kakabus. Sex s tvojí matkou neproběh'." Holčičí záchodky popsané nesmyslnými výkřiky jako "vysrat se je prima" , "mrdat prdel", "bu ka ke", "trhni si, píčo" "get fucked and be famous" nebo "evil dick". ANo, dámská wc ve školách a v hospodách bývají popsaná, ale dost jinýma hláškama, než těmahle obecnýma a nicneříkajícíma heslama. Odfláknutá práce! ()