Hra na vojáky s paintballovými zbraněmi má zaměstnance velkých korporací ochránit před vyhořením a zároveň otestovat, jak se chovají v krizových situacích. Jenže jeden z bankéřů je při takové hře nalezen mrtvý. Ukazuje se, že každý ze zúčastněných má nějaké tajemství, které by znamenalo okamžitý konec jeho kariéry. A mrtvý muž na každého něco věděl. Poručík Michal Bříza si o bankéřích nemyslí nic pěkného už proto, že vynalezli internet banking, se kterým stale zápasí. Ale musí vyšetřit vraždu. Je za smrtí bankéře někdo z jeho kolegů nebo zavede Michala s parťákem Andrejem stopa úplně jinam? A dokáže Michal přesvědčit doktorku Hoškovou, že má na to, aby zůstal u policie přesto, že se k ní zatím chová naprosto nesnesitelně? (TV Prima)

honajz

O hodně slabší než první díl ve všech směrech. Pátrání je v primáckém stylu, tedy špatně podané, bez napětí, nelogické, a když tam máte tři možné vrahy, a dva mají alibi, co na tom proboha chcete hodinu řešit?! Špatná je zde i linie neotesaného poldy, dostal méně hlášek a méně divení, snad jediná dobrá scéna je ta, kde ho kolega dostane. Linie s dcerou, no sorry - je snad dceři pět let, aby ji naštvalo, a dokonce urazilo, že táta měl po x letech v komatu na noc v pokoji babu? To je teda pěkně blbá, jako by snad přišla z klášterní školy. Chabý díl. ()

Jara.Cimrman.jr

"Rovnal jsem mu kravatu. Měl ji nakřivo." Arogantní šovinistické prase zvané poručík Bříza si svou starou policejní školu skutečně užívá a tentokrát k ní přidal ještě skvělou ekologickou katastrofu na kolečkách, jejíž spotřeba se těsně vejde do 25-ti litrů na 100 kilometrů. Já tedy Břízovi to jeho samčí drsňáctví až tak moc nepapám, ale je to celé docela vtipné, takže zatím mu to diletantské vyšetřování toleruju. ()

Bozvav

Druhý díl příjemně rozjíždí seriál, který už dává jasně najevo, že spíše než drsnou krimi, půjde o drsnou komedii s detektivní zápletkou. Ta není v širším rozsahu tak důležitá, jako spíše drsný humor, skvělé probarvení postav, které ovšem nezachází do niterních klišovitých dialogů a sekvencích o ničem. Zatím příjemné překvapení po záplavě tupých seriálů. první díů byl tak na 50%, druhý už aspiruje na 60%. Uvidíme dál. ()

GeusX

Trochu zajímavější případ. Tomu rádoby drsňáctví a aroganci, na které mu skočí každá ženská (je předvídatelné, že nakonec i psychoterapeutka ovlivní jeho osobní život), nějak nemohu Matáskovi uvěřit. 2-3* ()