Před gymnáziem našli mrtvou sedmnáctiletou studentku Dianu. Zřejmě jí někdo vystrčil z okna. Podezření ihned padne na její kamarádku Romanu, jejíž nahé fotky někdo z Dianina telefonu nahrál na internet. Ta ale tvrdí, že byla během incidentu doma. Michal se během případu probírá z těžké kocoviny. Snaží se vypátrat majitelku červené podprsenky, kterou u sebe našel ráno. Když prý šla Táňa brzy domů, tak kdo mu zanechal takovou zářivou stopu? A jak to, že má jeho kolega Mráz u sebe kalhotky stejné barvy? (TV Prima)

Luk Skywalker

Nazdar Adreji, jak se tady Babiš. Na to si vždycky vzpomenu, když slyším křestní jméno vyšetřovatele Kříže. Ano, hledat majitelku spodního prádla podle testu DNA je fakt cool (a perverzní) :-). Dále ženské záchody na škole a nápis Oi!, inu proč ne :-). Vcelku byl zajímavý i případ, ne všechno bylo očekávané. ()

troufalka

Zkusila jsem jeden díl. Spíš jsem hledala ten, který se měl týkat drog a geocachingu, tady jsem hrubě nepochodila. Omlouvám se všem příznicům seriálu, zkusím nahodit, proč hodnotím tak nízko - jsem nastavená především na kvalitní filmovou tvorbu, konkrétně artovější kousky. To pro mě znamená solidní dotažený scénář s propracovanými dialogy, silné charaktery, záporné i kladné, zajímavou kameru, vyvážený střih ... a mohla bych pokračovat. To všechno pro televizní seriály neplatí, ale najdou se takové, které se tomu blíží. Polda k nim prostě nepatří. ()

Jara.Cimrman.jr

"Já jsem se probudil vedle podprdy, ale ženská v ní nebyla." Pátrání po obsahu podprsenky a kalhotek bylo mnohem zábavnější než vyšetřování případu. Navíc mě pobavilo tajemství dívčích záchodků i "okna" účastníků večírku, ale ta Šikana za moc nestála. ()

mira007

Případ kalhotky a podprsenky u mne stačil na čtyři hvězdy a spokojenost a ten případ vraždy byl zase jednoduchý a skoro zbytečný. PS: Dokonce Anna Kadeřávková se nám tu objevila PS2: Pobavil čmáranec Oi! na dámských záchodech školy, jako odkaz na Matáskovu kapelu Orlík ( a pak, že Landa je jedinej , kdo z toho nevyrostl :-) ) ()

bubun

Matásek k Igorovi: "Netvař se jak kakabus. Sex s tvojí matkou neproběh'." Holčičí záchodky popsané nesmyslnými výkřiky jako "vysrat se je prima" , "mrdat prdel", "bu ka ke", "trhni si, píčo" "get fucked and be famous" nebo "evil dick". ANo, dámská wc ve školách a v hospodách bývají popsaná, ale dost jinýma hláškama, než těmahle obecnýma a nicneříkajícíma heslama. Odfláknutá práce! ()