Seishuu Handa je mladý student, který je úspěšným kaligrafistou. Díky tomu je známý nejen v uměleckých kruzích, ale budí i obrovskou pozornost na střední škole, kterou navštěvuje. Snad všichni studenti jsou jím okouzlení, milují ho, nebo mu závidí. Handa však vnímá veškerou pozornost, které se mu dostává, po svém a žije v klamném domnění, že je terčem šikany všech okolo a že jej celá škola nenávidí. A tak mladý Handa proplouvá životem v roli samotáře a nemá ani tušení o své oblíbenosti. Toto samozřejmě vede ke spoustě komických a leckdy i absurdních situací. (Jeoffrey)

Recenzie používateľa Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Handa-kun (2016)

Haven't You Heard? I'm Handa-kun... Vezměte hlavního hrdinu z vcelku úspěšného a milého anime Barakamon a použijte na něj vcelku úspěšný a vtipný koncept známý například z anime o již zmíněném Sakamotovi a přidejte pointu o tom, že vše je jedno velké nedorozumění, protože hrdina je pro ostatní cool, cooler, coolest, ale neví o tom... No a co z toho je? Bohužel takový slabší "kočkopes", který se humorem, roztomilostí ani promyšleností jednotlivých situací k Sakamotovi jen velmi vzdáleně přibližuje a s Barakamonem nemá kromě hlavního hrdiny vlastně nic podobného. Jistě pár docela vtipných situací se tu a tam přihodí, ale občas je to vážně docela slušná nuda. Takže u mě takový slabý průměr. 4,5/10 ()