Podle představ

(študentský film)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
Česko, 2016, 6 min

Ateliérová skeč studetnů Filmové akademie v Písku o ostýchavém instalatérovi, který touží poprvé v životě zahnout své ženě. Využije k tomu byt svého kamaráda a objedná si společnici podle svých představ. Dívka, která dorazí, tento kýžený okamžik náhle a nečekaně zničí. Z prostopášného večera zůstane jeden velký zrcující trapas. (oficiálny text distribútora)

tsatsiki

Zajímavý počin, ale Moji drazí mě bavili víc, navíc Brancuzský vypadá jak úchylný strejda a tady je pořád nadržený :D Jinak scénář,režie, kamera fungovali a Patrik se svou studentskou tvorbou vymanil z nálepky, kterou dostal po filmu Obchodníci. Ale když jsem za Moje drahé dával pěti*, tak ted film hodnotím pouze čtyřmi hvězdičkami. ()

honajz

Nu, ve chvíli, kdy je tak nějak jasno, což trvá polovinu stopáže, se i pointa dá odhadnout. Myslím, že za šest minut se toho dalo stihnout daleko víc. A možná bych ocenil nějaké doznění kromě přelévání kytky. Docela by mě zajímalo, jak si to pak vyříkali. ()

Pierre

Slabší než Mojí drazí, s pointou kterou jsem nějak nepobral. Ale režie je velmi solidní a hudba vynikajcí. Panu Ulrychovi fandím. ()

Barila

Příšerná, drsná, ale skvěle vymyšlená pointa. Petra Tenorová hraje opravdu přesvědčivě. Zvláštní nasvícení - světlo nejde přirozeně z okna, ale vodorovně zprostřed místnosti. Film se mi moc nelíbil nejspíš hlavně kvůli vybranému tématu. ()