„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, o všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. S šarmom a roztomilosťou slávneho filmového Kristiána vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých naplnených schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie. Sľučka okolo záletníka sa začína sťahovať a vo vzduchu visí spoločný ženský sľub, že pomsta bude sladká... (Bontonfilm SK)

Petit09

Od českých komedií v posledních letech už radši nic nečekám. Překvapení se nekonalo. Gondíková ať se vrátí k radám ptáku loskutáka nebo něčemu podobnému. Na víc opravdu nemá ()

SpicyNugget

Mně se to líbilo. Námět je zajímavý, tzv. dnešní, herecké obsazení mi bylo sympatické a hráli skvěle, film byl protkaný krásnými písněmi. Herecká (i partnerská) dvojice Langmajer a Gondíková byli skvělí, o to víc to bylo autentické. Jardu Norska miluji ve všech filmech, vtipný kudy chodí. Taková milá česká jednohubka, rozhodně mě to neurazilo, vysoké nároky jsem na tento film neměla. ()

H3LLraiser odpad!

Tak tohle napsala tupá zhrzená feministka. A product placement pražskýho bordelu asi taky nebude náhoda. A to že 50 letá Gondíková s Kubelkovou jsou tam asi nejhezčí herečky mezi těmi co mají vystupovat jako "kočky" je taky smutný. A to jsou jen banality oproti zfušovanýmu .. všemu.. co filmařina kdy propagovala. Ani náznak čehokoliv co by mělo přitáhnout oko... ()

RealHonza

Takové dost extrémní charaktery a dělané pro ženy. Muži jsou zde vykreslení jako bezpáteřní zmetci a ženy jako chudinky, závěr pak má být zadostiučinění. Jako oddechovka asi docela fajn. ()

hn253

Myslím, že není třeba být na film moc přísný. dalo se na něj docela hezky dívat, nejspíš ale oslovil víc dámy než pány (hlavně ty potrefené,,). Nakonec jsem se docela bavila. ()

titix

Opravdu divný film. Natočené podivné obrázky do toho pár hlášek a přes to všechno několikrát hodně nahlas rááádio Impuls. Skoro jsem měl pocit , že film vznikl jen kvůli tomu.Je mi líto Langmajere víme, že umí hrát líp ale asi to nebyl záměr režisérky. ()

bigmatko

zoznamka ma opäť presvedčila že nemám chodiť do kina na české a nedjabože slovenské pseudokomédie. A to presvedčenie prišlo v podobe tvrdého zásahu z plátna kina v ktorom som dostal dávku trápnosti a sileného humoru v snahe vytvoriť nejakú čudnú predstavu o vzťahoch. Jedna hviezda je iba za to, že sa tvorcovia pokúsili vsadiť do príbehu odraz reality a povrchnosti internetových zoznamiek a zmýšlania ľudí. Celkovo to však vôbec na diváka nefunguje. Samozrejme, že v kine sa našli ľudia, ktorým sa to páčilo ale to sa pri českých a slovenských filmoch stáva vždy lebo tieto filmy lákajú do kina prevažne tých, ktorí do kina nechodia vôbec, alebo iba málo alebo iba z donútenia partnera. potom sa miera vnímania filmového zážitku neprimeraným spôsobom skresľuje vplyvom pôsobenia citovej eufórie z návštevy kina. Film je na úrovni novodobých televíznych seriálov. Snaha sa cení a preto to neoznačím ako odpad. Pri toľkých pokusoch sa totiž sem tam objaví aj v našej produkcií dobrý film. ()

Signore

3/10 Mám k tomu řadu výhrad (mj. i technického rázu), ale nemohu současně popřít, že jsem se párkrát upřímně zasmál; takže navzdory zjevné nekvalitě to jako komedie jakžtakž funguje (asi to zní jako protimluv, ale je to tak). ()

Fracek

Je to takové umolousané, prvoplánově nutící rádoby komičností postav k nějaké srandě. Tady to ale bohužel nefunguje a tak se film táhne jako dokument o pyramidách, kde už už se něco dovídáme a nakonec to zase skončí u všech těch fabulací, že stejně nic nevíme. ale téma to bylo famózní. ()

Peabody odpad!

NO je hezké, že paní režižérka a scénoryska v jedné osobě zná spoustu klišé a učinila pokus jak je naskládat všechna do jednoho scénáře, bohužel spíše stylem pejska a kočičky (nebo možná z Pánů kluků ("vezmu si jich radši deset") . takže každý gay příšerně přehrává, J,. Nosek svého debila taky a upřímně řečeno mne ani nebaví psát co všechno mi na tom vadí. Podotýkám, že mám rád J Langmajera, ale není to poprvé, co vezme roli ve strašné sračce, bohužel), nejsem gay, mám docela rád komedie atd. Technicky je natáčení vcelku zvládnuté (až na to, že paní režisérka není ani lesba, takže tolik hezkých holek a tak málo lákavě jsou prezentované (nemyslím nutně svlečené). Děj je sotva na jednu ze tří bakalářských povídek, zápletka se se scénářem nějak minula, hlášky rádoby, nic nic nic . . ()

Unrealik

Nelíbil se mi přístup postav ke vztahům. Ale co se týká humorné stránky, tak ta byla průměrná (místy nuda, místy na zasmání). A byla škoda, že se Pavlásek jen mihl. ()

Mistr119

Dal bych odpad za debilní zápletku, za to, že film nic neřekl a jé úplně zbytečný, ale nakonec alespoň jednu hvězdičku za dramatickou situaci, že onen děvkař je manžel kamarádky, která mu naletí. A myšlenka na závěr, že to dělá proto, protože takoví jsou chlapi všichni?? Jako pardón, ale co si pak o nás dámy mají myslet?! ()

solver

Až na pár nelogických věcí (Pavlásek, majetek majitele seznamky a ten konec) jsem se vskutku bavil. Vondráček a Kraus u mě za jedna. Scéna na záchodě se sice již objevila ve filmu Rychlá změna, ale přesto pobavila... ()

Foxikus

Průměrný film, u kterého nemůžu dát víc hvězdiček. Zpočátku vypadá jak amatérský a a také po celou dobu filmu. Něco je už přehnané, něco pobaví. Takový průměrný český film. Nic k tomu nemám co říct. ()

JB001 odpad!

Jedna hvězdička je moc vzhledem k tomu, že mám zrovna za sebou poslední díl 3. série seriálu Californication s Davidem Duchovnym. Každý půlhodinový díl této sexy komedie je 100x lepší než celá Seznamka. ()