Frank se při jízdě americkým státem Michigan zastaví na pivu v baru u cesty. Nenamočit se do problémů ale nikdy nepatřilo mezi jeho silné stránky. (Netflix)

BaronDevil

Dal bych 4*, protoze si chci nechavat prostor, kdyby dalsi dily byly jeste lepsi (napriklad predpokladam, ze predposledni dil zas bude narez neuveritelnej, jako v minuly sezone), ale rozhodne nebudu ten, co tomuhle dilu bude srazet hodnoceni, protoze to si urcite nezaslouzi. Takze: 95%, zaokrouhlime... Zkratka a dobre - lepsi uvod si tezko prat. kazdej, kdo se bal, ze tu bude malo akce, bude muset zajit do obchodu a nakoupit dalsi kyble na krev. Naloz, jak Punisher kaze! ()

fililipekk

Tohle je topovka, až je mi líto že jen třináct dílů. Frank to tam zase jebe na jednu hromadu. Bernthal je opravdu dobrej, tahle role pro něj jak dělaná, ta mu sedí. ()

DarweyD

“Welcome back frank... again” masterclass akčích scén, lepší začátek si nemůžete přát, prozrazovat nic nebudu, těžce nacházim slova jak moc je první díl dobrej, pokud se vám líbila první série, první díl vás vtáhne naprosto stejně 100% ()

ACDCKL

Paráda, tento seriál prostě ukazuje, že to je nejlepší Marvel seriál. Frank si jede to své, bitky jsou prvotřídní, od dob Banshee jsem tohle nikde neviděl. Příběh též není žádná omáčka. Jasných 5*. ()

BaronMartin

Druhá řada začíná poměrně vlažně a tento díl mi vlastně celkem dost připomněl pilotní epizodu první série. Můžeme zde opět vidět Franka žijícího trošku normální život, který neobsahuje vraždění lidí, a celá linka s Beth je hodně příjemná, obsahuje pár dost fajn momentek a celá chemie mezi Frankem a Beth je dobrá. Navíc je prostě hrozně milé vidět Franka navazovat nějaké vztahy s lidmi :D Finální bitka za mě docela ujde, ta část na záchodech je určitě lepší než následná barová přestřelka, která je celkem dost nepřehledná, ne moc dobře sestříhaná a podsvícená. Celé prostředí nějakého náhodného malého městečka bylo ale fajn. Každopádně mi vadilo tempo, které občas bylo až moc pomalé a epizoda by rozhodně nemusela mít 50 minut, navíc si prostě nemůžu pomoci, ale absence Micra a jeho skvělé postavy je prostě znát :D Je škoda, že ho tvůrci do druhé řady nějak nezakomponovali. Hodnocení: 70% ()