Mladý Jack si vydělává příležitostnými pracemi a chce si peníze na vysněný autosalon opatřit při pokeru. Málem se dá na dráhu kriminálníka, ale zaujme ho dívka zpívající v restauraci. Opilý Jack přijíždí do Clevelandu, kde Rebecca vystupuje s kapelou. Zjistí, že její bývalý přítel Ben si na ni stále myslí a napadne ho. Po hádce s Rebeccou, která ho musí odvézt domů, je jejich manželství na vlásku. Kate se rozhodne, že bude zpívat jako její matka, a Randall chce rozšířit svou rodinu. (Česká televize)

castor

Finále, které se soustředí hlavně na manžele Pearsonovi, je tu. Nadhozené laso ovšem párkrát změní směr i cíl a tvůrci nám nakonec nepoví vše, co bychom rádi, a spíš nás přesvědčují, abychom si okamžitě vyhledali druhou sérii. Střídání časových rovin a jejich významové doplňování po celou dobu solidně fungovalo, navrch jsou reálné životní situace zahrané solidními herci, přičemž nejvíc mě bavil a baví otec Jack ztvárněný Milem Ventimigliem a dospělý Randall Sterlingem K. Brownem. Nezklamává ani seriálová matadorka Mandy Moore. ()

vydumnica

Na konci prvej serie sa dostavame na uplny zaciatok a dozvedame sa, ako sa Rebecca zoznamila s Jackom. Je nam jasne, ako by sa vyvijal Jackov zivot, keby v ten osudny vecer nezbadal zenu svojho zivota :-). A aky romantik sa z neho nakoniec vyklul, "you are the most beautiful woman in every room" wow, no ktora zena by nechcela nieco take pocut? Mandy Moore tu vyzerala naozaj krasne! V casovej linii ako matka teenegerov vyzera vsak stale rovnako mlado ako mamicka 10rocnych deti, hlavne ked vieme, ze matkou sa stala v 30ke. Na nejakych 45 urcite nevyzera! Keby mala deti v 20ke, sedelo by to aj vekovo, ale to len taka malickost. Serialu nemam v podstate co vytknut. Velmi ma bavi. Len som trosku sklamana, ze okolnosti Jackovej smrti az tak natahuju! Bola som si ista, ze havaruje cestou za Rebeccou, ale to by bolo velmi predvidatelne, takze zvedavy divak si bude musiet zapnut dalsiu seriu. Zapla by som si ju aj tak, lebo This is Us je super serial a za prvu seriu davam krasnych 90%. ()