Wind River

• Veľká Británia Wind River (viac)

Stopár Cory Lambert (Jeremy Renner) objaví uprostred zasneženej pustej krajiny Wyomingu telo mŕtveho indiánskeho dievčaťa. Vyšetrovanie preberá mladá agentka FBI Jane Bannerová (Elizabeth Olsen), ktorá do odľahlej indiánskej rezervácie Wind River prichádza z Las Vegas, úplne nepripravená na drsné podnebie, ktoré tam panuje. Na pomoc pri vyšetrovaní osloví stopára Coryho a spoločne sa snažia vyriešiť záhadnú smrť... (Bontonfilm SK)

KcarlosK

Celkem slabota a to dost natahovaná. Ovšem je třeba vyzdvihnou dvě věci. Prakticky všechny scény s indiány a pak druhou nejlepší přestřelku v dějinách filmu. Ta v Nelítostném souboji je prakticky nepřekonatelná. ()

Roosevelt

Film, který vás vtáhne do děje hned od prvních okamžiků a drží vysokou laťku až do konce. Podmanivá, mrazivá atmosféra je de facto oslavou těch míst na této planetě, kde člověk v souboji s divočinou nemá šanci a kde si krutost nevybírá. ()

Duffson

Chtel jsem dat 4* , ale nejak mi tam proste neco chybelo..prostredi,herecke vykony, scenar a obsazeni je na 4* urcite... film je od zacatku do konce koukatelnej bez vetsich vyhrad, jen konec a rozuzleni mi prislo trosku slabsi. Ale 3,5* a doporuceni na zkouknuti si zaslouzi film bez debat;) ()

floppy4

Taylor Sheridan je parťák Denisa Vilenueveho a je to patrične cítiť, čo je pre mňa osobne pozitívne. Nevýhoda tohto filmu je, že má po celý čas pomalé tempo, čo po polovici stopáže začne byť podozrivé a potom to všetko roztočia za 10 minút, ktoré tomu dodajú gule. Tlieskam však, že práve kľúčových 10 minút zachránilo celý zážitok z filmu, ktorý bol najprv dosť nudný a rozvláčny. ()

pupopony

Není to špatné, ale ani žádná bomba. Vše bylo předvídatelné, kriminální zápletka přímá. Co si po měsíci pamatuji - sníh. Je to ten typ filmu, který si určitě nepustím znovu ()

Maskati

Jeden z nejlepších filmů ve své kategorii poslední doby. Velmi povedené, uvěřitelné a s absencí přehánět lidské schopnosti jak je dnes u tohoto žánru béžné. Film má spád, akci i určité varovné poselství a trochu indiánské filosofie. Výrazné charaktery, skvělá kamera,svižná režie. Jediná kritika k hlavní představitelce : škoda, že místo subtilní Olsenové nepostavili nekoho typově Francis Mc.Dormandová. Bylo by to dokonalé. ()

domco61

Nečakane brutálne natočený nekompromisný thriller s dobrým obsadením. Mrazivé prostredie plné kreténov a pekná vyšetrovateľka ()

Fiffty

Výborný thriller z prostredia indiánskej rezervácie o hľadaní vraha jednej z indiánskych dievčat, kde do pátrania sa púšťa agentka FBI s miestnym stopárom a lovcom, založené na skutočnej udalosti. Takýto druh drámy mám veľmi rád a už dlho som nevidel tak zaujímavý film s mrazivou (doslova) atmosférou. Prostredie a príroda boli nádherné a taktiež herecké výkony vynikajúce. Jeremy Renner ma veľmi prekvapil a myslím, že v tomto filme podal svoj životný výkon a nejde to inak ako ohodnotiť tento film 5*. ()

r3musko

Tento film som pozeral v rovnaký deň ako "Snowman", tak si dovolím malé porovnanie. Takto to malo dopadnúť aj v predchádzajúcom prípade. Američania vedia točiť filmy. Atmosféra pomaly hustne až do vygradovaného finále. Super. ()

Michal.Sikor

Precizně natočený thriller, u kterého Vás mrazivý pocit neopustí ani po zhlédnutí závěrečných titulků. Příběh vyprávějící o největších životních ztrátách v pusté zasněžené krajině, kde je sníh a zima největším nepřítelem člověka. Oscarové zpracování. ()

JasiraEk

Málokdy bývají moje očekávání od snímků, které mnozí vychvalují, naplněna. V případě Wind river jsem ale byla mile překvapena. Líbila se mi atmosféra filmu, herecké výkony i samotný příběh, po jeho shlédnutí mě naplnil pocit smutku a hořkosti. Vřele doporučuji! ()

za.on

Drsná detektivka z prostředí indiánské rezervace! Nádherný snímek. Největší překvapení a jeden z nejlepších filmů roku 2017! ()

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení

09.03.2023

Chris Pratt spojí síly s režisérem Wind River

Chris Pratt spojí síly s režisérem Wind River

26.10.2018

Chris Pratt (Jurský svět, Parks and Recreation) má teď díky odkladu třetích Strážců galaxie relativně volno, a vzhledem k tomu, že jeho Cowboy Ninja Viking zdá se taky před kamery nijak brzy nedorazí… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů