The Rezort

• Španielsko Generación Z (viac)

'Rezort' je oblasť na jednom z ostrovov, kam prevažne mladí ľudia cestujú za zábavou. Nie je to však kvôli krásnym plážam či nočným oslavám, ale možnosti otočiť zbraň na "živé" terče v podobe nemŕtvych. Pred niekoľkými rokmi svet zachvátila vojna so zombie, ktorú "človek" vyhral, pričom tamojšie miesto je poslednou oblasťou, kde dané stvorenia môžete vidieť a užiť si s nimi trošku "zábavy". Na celý 'Rezort' z hľadiska bezpečnosti návštevníkov dohliada počítačový bezpečnostný systém. Presnejšie, dohliadal, do určitého okamihu... (*CARNIFEX*)

Corpsegrinder

Nenatočeno úplně lacině, zombíci vypadají obstojně a nápad taky neni špatnej, bohužel se toho ve filmu stane hodně málo a celou dobu jsem si přál aby došlo k pořádnýmu masakru na kterej nedošlo. Ani pořádný gore ve filmu vlastně nebylo. Nejdřív nalákaj na stáda zombíků na ostrově a pak ho přejdou a maj asi jen dva incidenty za celou cestu. Do toho otravný aktivistický bláboly a tisíckrát viděný záběry ze zpráv kde na vás vychrlí info tou nejnudnější cestou. Hvězda za masky a hvězda za hudbu. ()

Raziel_cz

Neurážející béčková zombárna, která sice nedokázala naplnit svůj potenciál, ale přesto disponuje dostatečně zajímavou premisou a kulisami, aby zabavila, a dokonce nabídne i lehký přesah. Taková nakládačka jako Outpost to bohužel není, ale Dougray Scott si akční pasáže dává a na Jessicu De Gouw a Elen Rhys taky není špatný pohled. Otravovali mě typicky idiotské postavy hráčů a občas snaha kopírovat styl 28 dní poté. Tam, kde Boyle dokáže close-upy a rozhrkanou kamerou navodit dravost a atmosféru, je Barker jenom nepřehledný, čili je dobře, že se většinou drží tradičních záběrů. Jinak mám dojmy veskrze pozitivní a popravdě bych se vůbec nezlobil za sequel. Hlavně kdyby v něm figuroval ten Scott. ()

SteveK

Hajpoidní začátek s nápadem á la Jurassic Park. Poté jde bohužel vše z kopce a vše padá na plochosti a neschopnosti charakterů. Škoda. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Možná "morbidní", ale nápad dobrý a originální, až se divím nižšímu hodnocení. Mělo to "šťávu" a chytrou zápletku. Slabší "áčko", rozhodně né "béčko". ()

ANTYCHRYST

Vytuneny Jurský park :) akorát krom dinosaurů a pravěkých jesteru ..jsou tady zombici :) zajímavej nápad..zombie vypadají dobře..jsou teda nějací rychlí .. ale v poho.. 60% ()

Najt

Jako film to není špatný, dal bych ho do průměru, ale začátek a konec mě nezaujal. Těch 45 min kdy začíná úprk byl fajn, samotný konec pak působí nepřehledně, postavy běží sem a tam, nejdřív se zdá, že je možnost jedné cesty, ta je slepá, tak se vrátí a najednou cesta je a další chodba a ono to působí zmatečně a nudně. Nebo postava běží chodbou plnou zombií a ty nereagují, a minutu potom další postava. Nebo je ženská nějakých 6 hodin zamčená v kanclu a 5 min před destrukcí z ní vyleze, že někde vede chodba, kde stačí kousek uběhnout a je venku. Příběh se dá odvyprávět třemi slovy. Jako to by nevadilo, ale chtělo by to trošku přemejslet, lepší kulisy a odpustit si ty zprávy. Těch 45 min bylo ale fajn. Prostředek filmu je za dobrý tři, ale film má minut 90. ()

Solverino

Možná zajímavý nápad, ale potom bezezbytku naplněný přemoudřelýma kecama a uvědomělým blábolením. Totálně mě rozsekala aktivistka za práva mrtvých... ha ha ha a problém s uprchlíkama taky zajímavě vyřešen :) ()

petrik11

Tak toto bolo zase čosi v zmysle Refugees Welcome. Síce sa nájde aj pár "svíň", čo ich zneužijú ale v kontexte s dnešnou dobou im treba pomáhať. Dobrá agitka. A k samotnej myšlienke parku. Ak si odmyslím, to celosvetové posolstvo o chudáčikoch utečencoch a namiesto zombíkoch tam budú dinosaury, tak je to dokonalý Jurassic Park. ()

Mamlas

Zdařilý akční horor na téma zombie. Hlavní klad asi spočíval v dobrém a nevšedním námětu a i režisérsky to bylo zvládnuto dobře z bodu A do bodu B. Taky oceňuju, že jsem se mohl celou dobu těšit, až sežerou tu útlocitnou krávu, která tam trhala partu. Ke konci se ve filmu věnují také otázce imigrantů a ukazují řešení, jak mohou být ekonomickým přínosem. (54%) ()

ir.hools

Zajímavý námět, docela slušný zpracování a pěkný zombici. Mrzí mě někdy až legrační předvídatelnost děje a málo děsu 😀😀😀spoiler ****** konec je divnej, jak lezou z ty vody, nějak jsem to nepobrala ()

megacik

Počas filmu som stále čakal, že sa každou chvíľou pretrhne podpriemernosť, a následne dostanem lepší filmový zážitok a zvýšený adrenalín. Ale nie, film si išiel svojou naskriptovanou cestou, a to až do konca. Lepšie napätie vo filme by zabezpečilo napríklad aj to, aby niektoré postavy nemali neobmedzené množstvo nábojov. Neviem, či som vôbec videl niekoho nabíjať zbraň, všetci iba strieľali. Zombíci boli nevyspytateľní, na jednej strane vyzerali ako tupci, a v druhom zábere už mali zase vodcov, ktorí im ukazovali, kam majú zaútočiť. Zombíci zrazu útočili len tak náhodne, nedalo sa vôbec vydedukovať, či reagujú na svetlo, hluk alebo na nejaký iný podnet. Toto ma dosť štvalo. Namiesto toho, aby ste držali hlavným hrdinom palce, aby napríklad do niečoho nezakopli a neprivolali zombíkov(alebo práve naopak), tak Vám to bolo úplne jedno, čo sa stane, lebo zombíci útočili nelogicky. Skrátka, nebavilo ma to. ()