První hvězda internetové éry gay pornografie Brent Corrigan začal svou kariéru coby mladíček v obýváku producenta, vystupujícího jako Král Kobra (Christian Slater). Jeho bleskový vzestup přináší střety o "umělecké svobodě" , erotické posedlosti a penězích, které eskalují příchodem konkurence (James Franco). Drama dle skutečných událostí je vkusným vhledem do pornoprůmyslu, thrillerem i love story. (Febiofest)

kaylin

Herecké výkony fajn, ale tohle je prostě jen další nudný film o tom, jak došlo ve skutečném světě k trestnému činu. Tohle by skutečně mohlo být parádní, kontroverzní, ale když se ve filmu o gay pornohercích ani jednou neobjeví penis, je to docela smutné. Tohle mohla být pořádná rána, ale je to jen obyčejná krimi se zdlouhavým úvodem. ()

verbal

Spíš profesionální bukanýr než režisér a scénárista si splnil řůžžžový sen a splácal nudnou amatérskou buzniádu o pornokrotitelích čokohadů, do které se mu nějak podařilo překouřit Franka se Slejtrem. Předcházelo tomu vyhomodějované píárko, jak to není kontroverzní a explicitní, ale nakonec se tam jen tak normálně vzájemně píchaj buzny a páreček heteráků (a to i noži), uvidíte leda tak pár letmých záběru na vyslolárkovanou a depilovanou prdel režisérovy oblíbené princezny a uslyšíte nějaké to „mužné“ uchání při kolonoskopii. Nikde ani žádné pořádné homoposelství a homolkaní, tudíž není divu, že tím dosud pohrdá i zdejší partička řiťopichů. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct úplně normálních a psychicky zdravých filmových kritiků! Tak příště už konečně prosím něco o zvířátkách. ()

Zeck

Perfektní nechtěná komedie! Po filmařských stránkách je to samozřejmě poloamatérská sračka, ale pozorovat heterosexuální herce jak se celou stopáž častují vzájemnými poznámkami o svých kvalitách ("Jsi tak sexy.", "To je ale krásné tělo, jsi fakt talent.", "Hmm, jsi tak úžasně sexy.", "Tohle nádobíčko je celé tvé, nebo se o něj s někým dělíš? Je totiž obří!", "Máš tak úžasně velký péro.", "Mrdej mě tím svým obřím pérem!", "To je ale obří dávka, to sis šetřil pro mě? Díky, puso."), u toho se olizují, hulí, plácají se přes prdel a mají u toho všeho na první pohled blažený pocit, ale jejich mikrovýrazy vypovídají o totálním zhnusení a zklamání, co musí jako céčkoví herci podstupovat, aby si vůbec (nebo ještě) zahráli v regulérním filmu, tak to je jednoduše komediální bomba roku! Snad jen u Franca mám podezření, že to všechno podstupoval zcela dobrovolně a nic předstírat nepotřeboval. Jako ryzí heterák mám gaye u prdele (ne doslova!), takže mě zřejmě nesvazovaly předsudky a celý film jsem se cynicky smál těm hercům. I když přiznávám, jakmile přišlo na olizování prstů u nohou, málem jsem vyvrhl ten čerstvě snědený dezert. O smání se hercům samozřejmě film být vůbec neměl, ale to mi bylo ukradený, stejně jako je po gay šukačce "tatínkovi" ukradené jeho péro po výronu komplet od hoven. 60 % ()

Martin741

Ale co, Christian Slater /True Romance, Gleaming the cube 1989/ tuna mlsne cumi na panske zadky - co mu sposobi v panskom svete dost velke problemy, pripadne by mohol prist k par zlomeninam. Ako je to jeho vec, ja mam homosexualov v prdeli, teda aby nedaval niekomu plane nadeje tak  na haku a v ignore liste. Nevadia mi a utocit nebudem, mne sa nechce  : 4 % ()

Mikeel

Z traileru i všemožných článků se zdálo, že King Cobra bude kontroverzní a šokující film. Ale není ani jedním, marketing to jednou zas solidně přehnal. Milostné scény (pokud se to tak dá u filmu z porno prostředí nazvat) se drží poměrně okoukaného a ničím nepřekvapivého či pobuřujícího standardu, samotná zápletka je sice poutavá, ale film jí podává až moc zkratkovitě. Občas je tedy těžší vysledovat motivaci pro chování postav. Zachraňuje to sympatická stopáž, během níž se nemá divák možnost nudit, a také dobře vybrané obsazení. ()

mira007

První polovina filmu je úvod do tvorby homosexuální pornografie ( americká nahota , kdy neukážou penisy, ale i to válení se chlapů po sobě asi dost lidí nerozdejchá ), další čtvrtina se řeší vztahy hlavních aktérů a nakonec přijde na řadu kriminální čin, který je okamžitě vyřešen , protože vrazi jsou nabonzováni jedním pornohercem. Tenhle film se mi hodně vryje do paměti, ale filmovým uměním to nebude. ()

Mania odpad!

No dobře, tohle jsem teda nečekala. Naprosto zbytečný film a zbytečně promarněný čas. Kdybych si pustila porno vyšla bych z toho lépe než po shlédnutí téhle sračky. ()

jiri.twist

Vcelku solidní film zachránily herecké výkony, které na mě vůbec nepůsobily ploše. Ploché spíše byly ty samotné postavy, které herci hráli a už vůbec jsem nepostrádal Brenta-Seana, kterého velmi dobře nahradil Garret Clayton. Film o jedné vraždě z gay porno branže je natočen snad až hodně decentně bez jediného ptáčka zpěváčka ... 7866 ()

cmuchalprvni

Nebýt vynikajících herců, hudební kulisy, dobré kamery a rozumně krátké stopáže, nehodnotil bych nadprůměrně. Scénář a režie výrazně nepřekvapily a neohromily!!! Být v kůži Jamese Franca, který film produkoval, pustil bych si pořádně drsné péčko bez twink buzíčků, poplakal si a zahonil si nad zbytečnou ztrátou financí. "With twink, you blink and they are a fucking twunk.", "Two tears in the bucket, motherfuck it." ()

KNTRFKT

Pokud vás berou hrátky v bukanýrskym stylu, fíkus vám povyroste pokaždý, když si dva hošani lascivně projíždějí anus vazelínou, nebo když pořádají špízovou napichovací party na igelitem potaženym gauči, bude se vám rosit zátylek při každém "šou mí jor kok" a tupé nadskočí s každým frenetickým přírazem, při něžně pronášeném "fak det és". Z mýho hetero pohledu nikterak záživná přehlídka sexuálních scén, ovšem skvostná erotická plejáda mrdu, oproti 50 odstínům 50 centa. Celkem mě baví, jak si Franco najde aspoň deset projektů do roka, jejichž prostřednictvím se snaží poodhalit, podle něj, méně známé části lidských životů, o kterých se tak nějak nemluví. To, že je pornoprůmysl pěkná svině, která vás vycucne, sežvejkne a když jste v tom hodně dobrý, po cca 1000 videích, kdy se vám péro nepostaví už ani po vysátí nadrcenýho balení viagry nosem a orgasmu docílíte snad jen při porodu, začnete být nezajímavý a jdete prostě od válu, s provařenym xichtem, protože porno je sice fuj, ale čumí na něj všichni. Tenhle příběh zase ukazuje život 18-letýho fracka, kterej se nechá vydržovat od starýho úchyla, kterej ho doma na gauči natáčí při tak náročných replikách, jako: "My girlfriend is out of town, so we can be gay now and fuck each other." Přičemž odpověď zní: "Yes, Steven, that is all I want." No a ikdyž chlapec ze začátku uplně nechce, nakonec si tenhle džob zamiluje. Na celym tom filmu, kterej v podstatě nic moc neřekne, akorát tak to, že když už jste gay, musíte být nutně přecitlivělí, afektovaní a hysteričtí, mně celou dobu vrtala hlavu jedna věc. A to, jestli to má Franco se svojí orientací vyřešený... ()

VojtaMarek00

Docela dobrý a důvěryhodný náhled do pozadí gay-porno průmyslu, bohužel ale s nevyužitým potenciálem. Mohlo se jednat o buďto milovaný, nebo nenáviděný film plný kontroverze, ale i když není vůbec špatně natočený, drží se zoufale moc na uzdě a nenabízí zdaleka to, co by dle mého snímek s tak náročným a tězko stravitelným námětem nabízet měl. Chybí mu prostě přidaná hodnota a je to velká škoda. ()

strachon

Dobré herecké obsazení, slušná atmosféra překonávající klasicky béčkové filmy nebo televizáky. Na kriminálku je to ale málo napínavé a zamotané. Pozoruhodné je prostředí, v kterém se příběh odehrává (a také ve skutečnosti odehrál, i když samozřejmě nejde ani zdaleka o realistický dokument). Vzhledem k některým charakteristikám filmu je pochopitelné, že nakonec nepůsobí nějak zvlášť kontroverzně ani provokativně, tlačí se do mainstreamu. I když kvalitou přece jen zůstává pozadu, především psychologie postav a jejich motivace není moc rozpracovaná, působí zkratkovitě a trochu i šablonovitě. P. S. Přidávám hvězdu navíc - tu ze zadku Brenta Corrigana. :) ()

katakomb

Pseudodetektivka z prostředí gay porn průmyslu. Nijak špatné herecké výkony, ale vlastně ani nijak oslnivé. Kdyby to bylo točený jako béčko, tak se mi to asi líbí víc, než tenhle vlastně brak, co aspiruje na áčko... ()