Murray a Joyce míří na Aljašku a El je po uši v bryndě. Robin s Nancy vyšťourají pořádnou špínu na démony z Hawkinsu. Zprávy od doktora Owense vrátí El zpátky na zem. (Netflix)

mouzi

Asi to ani nebudu hodnotit, protože nemám ve zvyku hodnotit každou epizodu v navazujícím příběhu, ale zatím je to těžké vaření z vody. Snad se to do konce vyvrbi trochu líp a dosáhne to aspoň na 3*. ()

Tom10000

(Ke dni 14.08.2022). 3.díl. Naši přátelé Dustin, Steve a Robin potkají v osadě Nancy. S ní vyrazí právě Robin do archivu, kde naleznou podrobnosti o bývalém Vecnově řádění. Policisté najdou Jane a zatknou ji. Než za ní však stihne Mike dojít, je už odvážena do nápravného ústavu. Dříve ji ovšem najdou muži doktora Owense. Právě on našel způsob, jak Jedenáctce obnovit ztracené, či přesněji potlačené schopnosti. A to dokonce tak, že by se mohla stát ještě silnější. Projekt se jmenuje Nina. Lucas zavede své parťáky do pasti. Joyce a její pomocník míří na aljašku předat výkupné za Hoppera. On sám zůstává na Kamčatce. 95 - 100 procent. ()

EricNor

Jak jsem nebyl úplně odvázaný z předchozích sérií, tak tahle mě baví. To nejdůležitější tady je casting. Všechny postavy prostě parádní. Pak jsou tu vztahy mezi nimi, které vyznívají naprosto přirozeně a věříte jim. V gulazích to asi bylo ve skutečnosti horší a prý tam nebyly žádné ploty, protože se prostě utéct nedalo - nebylo kam. Vidím, že to The Duffer brothers mají promyšlené do všech detailů. Dávkují jednotlivé linky tak akorát a jediné, co mě mrzí je, že zbylé díly celé série vyjdou až někdy v červenci? Jakože na prázdniny odjedu až o den později? A další plus je, že tu není žádný woke. ()

vimluk_CZ

Lehce mi tu už nesedí chování některých postav (i když Joyce byla vždycky weirdo :) ale co, chci se bavit a když tyhle menší neduhy ignoruju, je to pořád skvělé. Zatím mě tato série baví nejvíce ze všech dosavadních, snad si to tempo udrží. ()

BR23

Takže absurdná open-public šikana sa zmenila na absurdné open-public zatýkanie dieťaťa do pút ! tendenčné vypočúvanie a presun do väzby jak pre nejakého sériového vraha? bez prítomnosti rodiča ?! fakt to takto musí byť ? všetko ostatné je jemne nadpriemerné, ale táto dejová linka je hnus. ()

Fearghast

Vyjma doslova posledních 10 minut tradiční nemastné, neslané přešlapování v kruhu. Posledních 10 minut dává náději, že další díl bude mít ... děj, ale to aktuálně neovlivňuje můj názor na E03. Prosím prosím dejte již někdo v řežiji Max nějaká laxita, ať za zbaví té zácpy, kterou má na obličeji od začátku S04 ... herecká kotva, která táhně efektivně každou scénu na dno. ()