Stranger Things - Season 4 (2022) (séria)

Kapitola první: Klub Hellfire (S04E01)

(epizóda)
  • USA Chapter One: The Hellfire Club

El na nové škole šikanují a ona se nemá jak bránit. Joyce otevírá tajemný balíček. V Hawkinsu zamíchá hubatá hráčka pořadím účastníků noční herní seance. (Netflix)

PaTeXx

Úvodní otvírák čtvrté série nám nabídl v podstatě seznamovačku jak s novými postavami, tak s osudy těch starých. Já jsem si první epizodu užil náramně i s přispěním první mrtvolky v sérii. A hádám, že první z mnoha. ()

baclajean

Prvé 3 série nastavili latku veľmi vysoko, no tak čajový úvod štvrtej série čakal asi málokto. Prvým highlightom tejto časti bola až 29. minúta, kedy v pozadí zaznelo Running Up That Hill od Kate Bush. ()

Matonny1012

Tak som si pozrel prvú časť a pomerne veľa veci zo starších sérii som zabudol . Takže po tejto prvej časti som sa rozhodol vrátiť k sérii číslo 1 a to tak akurát stíham dopozerať kým vyjdú posledné 2 časti nech to mám kompletné . Zatiaľ spokojný začiatok trošku zdĺhavý ale koniec opäť vynikajúci. ()

st4nford

Osmdesátky a Elm Street jak VYŠITÝ.  Úvodní obraz super, rozjezd trochu slabší, ale pak paráda. Je to vypravěčsky hodně atraktivní a počítám, že tvůrci nejsou blázni, tak nechci říkat vykrádačka. Počítám, že jsou chytří a nějak z této plagiátorské cesty vybruslí. ()

MegaBite

Super rozjezd nové série. Snad jen Stranger Things je seriál, kde spolu dokonale ladí komedie a horor. Mohlo by být sice méně těch nesmyslů ve stylu "míč letí na koš půl minuty", ale to mě trápí minimálně. ()

Qer

Návrat jednoho z nejlepších seriálu posledních deseti let, který s velkou pompou vrací na scénu staré známé tváře a otevírá nové dobrodružství, které brnká na tu správnou geekovskou a nostalgickou strunu. A evidentně se nemusíme bát, že by Stranger Things nějak vyměkly. Závěr prvního dílu dává tušit, že tahle jízda bude ten pravý děsivý, fanouškama vytvořený, horor. ()

Mr.Jokker

Pekňe slabý začátek. Trošičku teen drama a hodně random bullshitu a takový zoomer joky co mě moc nesedí. Ale ne že bych se vysloveně nudil, uvidíme dál. A ten hellfire typek mě celkem otravoval i když na konci se trošičku vykoupil. Tak to shrnu 50 min nic moc stopáže zbytek dobrej se solidním zakončením a trochu freddy kruger vibes. Ještě aby se objevil englund který prý v téhle sérii má také cameo. Vlastně to docela smrdí nějakým Dream bullshitem. On to the next one ()

Tom10000

(Ze dne 11.08.2022). 1.díl 4.série nám přináší plno děsivých překvapení, ale i krásného humoru. Uplynul další půlrok. Dustin a Mike jsou nyní nedílnou součástí Nerd klubu, jenž vede ostřílený dráč Dračího doupěte Elliot. Lucas se však též stává součástí basketbalového týmu, a Nerdem si už nepřeje nadále být. Mike a Dustin tedy musí najít náhradu. A tu naleznou v Lucasově sestře. Jane se spolu s Willem a Joyce na druhé straně Ameriky dostává do prestižní školy. Tu vede královna školy, jež jí šikanuje. V hlavním střetu si Jane nešťastně uvědomuje, že ani ve vzteku se její schopnosti nevrací. Nancy se stává plnohodnotnou novinářkou a Jonathan pracuje jako truhlář. Ani jeden se s tím druhým neuvidí, ač si to přejí. Robin touží po dívkách. Zmíněná královna školy skrývá děsivé tajemství. Ovládá ji velmi divná a velmi temná síla. Přímo před zrakem Elliota umírá v jeho karavanu nechutným způsobem. 100 procent, řádné započetí poslední série! ()