Doron se spojí se svojí bývalou tajnou jednotkou, protože jeho pomstychtivý dávný nepřítel má ještě ambicióznější skryté cíle. (Netflix)

gogo76

Perfektne rozohratá partia. Dej samozrejme priamo nadväzuje na prvú sériu a v nej syn po Šejkovi ktorý bol odpálený v prvej sérii plánuje pomstu. Šejka mal na svedomí práve Doron, takže Al Makdasi sústredí všetku energiu na to, aby mu zničil život. A keďže nie sme v hollywoode, tak sa mu to z veľkej časti aj podarí. Úplný záver mohol byť uveriteľnejší, ale i tak fantastická jazda. 100%. ()

kenkaku

Debila za kamerou (s parkinsonem) nevyrazili, takže rozklepaná kamera pokračuje. Scénář už je malinko lepší. Bohužel Doron se chová ještě víc jako pako (a díky jeho debilitám se děj sune dopředu = jeho idiocie je hybnou berličkou scénáře). Jako celek ale série působí dobře (dost pomáhá nestabilita postav - nikdo si nemůže být jistý tím jak dopadne). ()

EvilPhoEniX

Druhá série rozhodně lepší, ale plný počet si nechávám na 3. sérii od které očekávám nejvíc. Druhou sérii hodně táhne nahoru záporák, hutné emoce a pár nečekaných zvratů. Má to opět slušný tempo a celkově mě to dost baví, ikdyž akce je opět méně než bych chtěl a chybí mi tu vyloženě nějaká scéna, kterou bych mohl někomu ukázat, ale i přesto spokojenost. 8/10. ()

angel74

Musím pochválit umně vystavěný scénář s mnoha zápletkami, docela velké množství zajímavých postav, rafinovaně budované zlověstné napětí a vzácně vyrovnanou kvalitu obou sérií, přičemž druhá řada seriálu je o něco emotivnější než ta první. Jedinou výtku bych měla k dost nepravděpodobnému rozuzlení. (85%) ()

klukluka

První sérka byla výborná, ale tahle byla vynikající! Dobří filmaři a herci se zjevně mohou narodit kdekoliv. Fungovalo tady naprosto, naprosto všechno. Opět se mi ale potvrzuje, že nejdůležitější stavební kámen úspěchu je kvalitní scénář. Fauda ho má propracovaný do nejmenších detailů. Jsem jí unešen, je to velká paráda. ()