Zátah na Nidala dostane tým do smrtelného nebezpečí. Abu Maher musí udělat bolestivé rozhodnutí a kapitán Ayub získává zásadní informace. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! V úvodních 20 minutách bych nenašel žádnou chybu. Snad jen mohlo dojít na smrt některé z hlavních postav na izraelské straně. Hromadné arabské znásilnění Izraelky bylo ale alespoň malou náplastí. Opravdu luxusní akci si pro nás tvůrci připravili s velmi malým rozpočtem. Krásně se stupňující napětí, no zkrátka laskominka. Druhá půlka dílu ovšem také nebyla vyloženě špatná. Věci se nyní dávají rychle do pohybu a rád v takovém případě prominu občasné vatové rodinné vsuvky. Zejména Gabi Ayub mě nepřestává bavit. Vypadá to, že se nám rýsuje velmi příjemné finále. [90 %] ()

Necrotongue

Tak tohle byla kvalita. Tvůrci většiny akčních filmů a seriálů by měli jedenáctou epizodu povinně shlédnout, aby se naučili, jak dosáhnout fantastické atmosféry a jak správně pracovat s napětím. Akce byla podle mého názoru dokonalá, ve druhé půli jí už bylo pomálu, ale i bez ní byl děj skvěle propracovaný. Paráda. ()